1800 TL fare önerisi

Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar :) Herkesin önerilerini araştıracağım kafam biraz karıştı :)
@İsimsizkahraman Peki Viper Ultimate hakkında ne düşünüyorsunuz? Razer Barracuda Wireless kulaklık kullanıyorum genel olarak memnunum kulaklığımdan. Kalite olarak kullandığım kulaklık ile aynı kalitedeyse onu da düşünebilirim. Hem ikisi kombin olur diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ben GPX alırdım. Arkadaşımlarımda var, herhangi bir sorunla karşılaşmadılar. Logitech'in garantisi de gayet iyi. Katana Superlight da güzeldir, skatez ve switch olarak daha başarılı. Rival 650 ve G502 rezalet fareler. Kronik sorunları mevcut, eskiler ayrıca. Ağırlar ve rezalet skatezlere sahipler.

Switch'lerinde sorun yaşayanlar genel olarak drag Click amaçlı kullananlar drag Click ile 1 haftada 20 milyon ömürlü Switch'i öldürüyorlar.

Hayır alakası yok.
Switch'de double Click sorunu var bu yüzden drag clickciler tercih ediyor.
Omron 20M sıkıntlı bir Switch değil bu arada farenin genel yapısı double Click'e izin veriyor.
Yoksa 20M kez tıklayınca Switch bozulmuyor.

Switchlerinde sorun yaşayanlar genel olarak drag click amaçlı kullananlar drag click ile 1 haftada 20 milyon ömürlü switchi öldürüyorlar.
Switchler derken içindeki switchlerden bahsetmek istemedim. Bu tuşlarından bahsettim. Yapı kalitesi düşük olduğundan gıcırdama gibi sorunları vardı.

@İsimsizkahraman Peki Viper Ultimate hakkında ne düşünüyorsunuz? Razer Barracuda Wireless kulaklık kullanıyorum genel olarak memnunum kulaklığımdan. Kalite olarak kullandığım kulaklık ile aynı kalitedeyse onu da düşünebilirim. Hem ikisi kombin olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı