2.000.000TL'ye kadar otomobil önerisi

Kaza yapıncaki parça masrafı arabanın masrafinin cok oldugu anlamina gelmez SuperB dedigin araci al sadece yag bakımıni yap ki şu an 5 bin TL'ye yapiliyor serviste yillik bakımı yani yağını soyunu koy bin bir araba 0 zaten ne masrafi mis gibi araba almandan şaşmayın.

Hocam bütçe elentradan daha iyilerini almaya yetiyor zaten ayrıca tucsonda donanımlı araba almak istersem nline alabilirim oda 4x4 oladuğu için çok yakacak bu nedenle tucson listemde ama pek sıcak baktığım bir araç değil açıkçası.

Hocam peki sizce SuperB de Full LED matrix far opsiyonu önemli mi? Daha doğrusu önemlide Skoda'nın matrix farları nasıl çalışıyor başarılı mıdır? Deneyimleme şansıznız oldu mu?

Yine onda ciğerli bir motor varda 8 litre şehir içinde yakıyor. Bizde 1.4 fire Fiorino var ve şehir içi 9 litre yakıyor (araba atmosferik)

Kral SuperB dediğin arabanın masrafları çok fazla. Altından kalkamazsın. Bizim arabaya geçen sene octavia vurdu arkadan sonra da duvara çarptı (karşı taraf suçlu) o adamın cebinden kaporta+boya+far takımı+motor+karbilatör+işçilik falan hepsi 100 bin lira tuttu bak ben fark ettiysen octavia dedim SuperB masraflarını bir de sen düşün.
Evet doğrudur SuperB daha prestij bir araba olabilir fakat cebini de üzmemesi gerek.

Hocam o zaman gidip yeni civicmi alayım. Şu an 2018 modelini kullanıyoruz ve şahsen sevemediğim bir araba yenisininde çok farklı olduğunu sanmıyorum.

N line paketinde sadece kırmızı hatlar, siyah jant, ve n line özel renkler var onun yerine dizel 4x4 tucson olabilir.

Hocam o zaman gidip yeni civicmi alayım. Şu an 2018 modelini kullanıyoruz ve şahsen sevemediğim bir araba yenisininde çok farklı olduğunu sanmıyorum.

Hocam altyapı aynı sadece görünüş farklı.
Geniş araba istiyorsan tucsondan şaşma hem konforlu hem lüks hem de Hyundai arabalar kolay kolay arıza yapmaz.
1 sene oto yıkamada çalıştım sürme imkanım da oldu. Bir test sürüşü yap istersen.

Böyle birşey de olabilir

N line paketinde sadece kırmızı hatlar, siyah jant, ve n line özel renkler var onun yerine dizel 4x4 tucson olabilir.

Geniş araba istiyorsan tucsondan şaşma hem konforlu hem lüks hem de Hyundai arabalar kolay kolay arıza yapmaz.
1 sene oto yıkamada çalıştım sürme imkanım da oldu. Bir test sürüşü yap istersen.
Kardeşim sen hyundai fan club mısın

Yalıtım konusunda nasıl hocam dizel araçları arızalarından dolayı almak istemiyorum.

Olabilir fakat bu aracın üretimi ne zaman duracak tahmin ediyorum ki ileride orada durur yedek parça sıkıntısı yaşanmaz değil mi?

Evet kardeşim başka soru?

VW serisi arabalar kronik arızada Master yapmış arabalar aç bak istersen kendi adları VW olduğu için hem yedek parçada hem de araç fiyatlandırmasında çok gereksiz pahalılar.

Yalıtım konusunda nasıl hocam dizel araçları arızalarından dolayı almak istemiyorum.

Olabilir fakat bu aracın üretimi ne zaman duracak tahmin ediyorum ki ileride orada durur yedek parça sıkıntısı yaşanmaz değil mi?

Günümüzdeki dizel arabalar 1.3 Multijet Fiorino gibi içeriye fazla ses almıyor.
Dizel arabalarda diesel runaway çok sorun oluyor onu da firmalar gitgide azalttığını söylüyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...i-elegance-cam-tavan-hatasiz-1111080231/detay bu bir tık daha uygun bir ilan sanırsam opsiyon olarak eksikleri var.

VW serisi arabalar kronik arızada Master yapmış arabalar aç bak istersen kendi adları VW olduğu için hem yedek parçada hem de araç fiyatlandırmasında çok gereksiz pahalılar.

Dizel arabalarda diesel runaway çok sorun oluyor onu da firmalar gitgide azalttığını söylüyor.

Tamamdır hocam teşekkür ederim bakacağım tucsona da.

Senin arabadan zerre anlamadigina şu an inandim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...i-elegance-cam-tavan-hatasiz-1111080231/detay bu bir tık daha uygun bir ilan sanırsam opsiyon olarak eksikleri var.

Passat superb bunlar iyidir hocam siz bu arkadaşa bakmayın vag grubunda genelde ariza çıkaran dsg dır onuda çok sportif kullanan biri degilseniz herhangi bir sorun olmuyor yillarca dsg li araçlar kullandık ailecek passat variant superb ateca karoq vs vs hiçbirinde ariza vermedi şuan atecamız var 76 binde herhangi bir sorun çıkmadı kullanana bağlı birazda ww grubunda parca bulamama gibi birşey olamaz passat variant veya superb zevkinize göre alın sorunsuz binin derim bırakin siz bu arkadaşin hyundai aşkını elantra öneriyor passat dediginiz araba yilda 30 40 bin tane satarken elantra dediği araba listeye bile giremiyor

Hem 2022 hem r line degil ama 1950 2000 seviyesine elegance olan paketi alabilirsiniz liste fiyati 2154.

Direk 0 km.

Daha uygun fiyatlısı

Son düzenleme:
Senin arabadan zerre anlamadigina şu an inandim.

Passat SuperB bunlar iyidir hocam siz bu arkadaşa bakmayın vag grubunda genelde ariza çıkaran DSG'dır onu da çok sportif kullanan biri degilseniz herhangi bir sorun olmuyor yillarca DSG'li araçlar kullandık ailecek Passat variant SuperB ateca karoq vs. hiçbirinde ariza vermedi şu an atecamız var 76 binde herhangi bir sorun çıkmadı kullanana bağlı biraz da WW grubunda parca bulamama gibi bir şey olamaz Passat variant veya SuperB zevkinize göre alın sorunsuz binin derim bırakin siz bu arkadaşin Hyundai aşkını elantra öneriyor Passat dediginiz araba yilda 30 40 bin tane satarken elantra dediği araba listeye bile giremiyor.

Hem 2022 hem r line degil ama 1950 2000 seviyesine elegance olan paketi alabilirsiniz liste fiyati 2154.

Direk 0 km.

Daha uygun fiyatlısı.

Evet r line olduğuna dikkat etmemişim. Tamamdır hocam teşekkür ederim seçenekler arasından kararımı vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı