2.4 GHz vs 5 GHz

Anladım 5GHz vardır o zaman, ama Wi-Fi 6 mı bunu biliyor musunuz? Genelde Wi-Fi 6 modem vermiyorlar diye biliyorum kendiniz özellikle istemezseniz.

Wi-Fi 6 ibaresi çıkıyor mu telefon ile Wi-Fi bağlantısı yaptığınızda?

Açıkçası hiç dikkat etmedim verirler diye düşünmüştüm iPhone 13 model telefonum var Wi-Fi 6 destekleyeceğini düşünüyorum modemimin modeli Zxhn H298a

Açıkçası hiç dikkat etmedim verirler diye düşünmüştüm iPhone 13 model telefonum var Wi-Fi 6 destekleyeceğini düşünüyorum modemimin modeli Zxhn H298a

Bu cihazda Wifi 6 yok kısaca Google'da araştırdığım kadarıyla. Bir yerde var demişler ama birkaç farklı sayfada da olmadığı söylenmiş.

Genelde servis sağlayıcılar paket kapsamında verdikleri cihazlarda çok kaliteli cihazlar vermiyor maalesef. Ek bir ücret alıyorlar mı bu cihaz için? Siz özellikle belirtseydiniz belki ücreti karşılığında Wifi 6 destekli bir model verebilirlerdi.

Bu cihazda Wi-Fi 6 yok kısaca Google'da araştırdığım kadarıyla. Bir yerde var demişler ama birkaç farklı sayfada da olmadığı söylenmiş.

Genelde servis sağlayıcılar paket kapsamında verdikleri cihazlarda çok kaliteli cihazlar vermiyor maalesef. Ek bir ücret alıyorlar mı bu cihaz için? Siz özellikle belirtseydiniz belki ücreti karşılığında Wi-Fi 6 destekli bir cihaz verebilirlerdi.

Modemden mi bahsediyorsunuz internetten araştırığım kadarıyla başka bir modem alınca engellenme ihtimalimiz oluyormuş ne kadar doğru?

Wi-Fi 6 modem öneriniz var mıdır?

Modemden mi bahsediyorsunuz internetten araştırığım kadarıyla başka bir modem alınca engellenme ihtimalimiz oluyormuş ne kadar doğru?

Wi-Fi 6 modem öneriniz var mıdır?

Hocam ben fiber kullanmıyorum o yüzden bilmiyorum siz önce bir Telekom'dan netleştirin engellenme gibi bir durum oluyor muymuş?

Telekom'dan isteyin olmazsa daha iyi bir cihazla değiştirebiliyorlarsa. Yalnız Wifi 6 olması çok da önemli değil bence şu aşamada ekstra masrafa değmez :)

Hocam ben fiber kullanmıyorum o yüzden bilmiyorum siz önce bir Telekom'dan netleştirin engellenme gibi bir durum oluyor muymuş?

Telekom'dan isteyin olmazsa daha iyi bir cihazla değiştirebiliyorlarsa. Yalnız Wi-Fi 6 olması çok da önemli değil bence şu aşamada ekstra masrafa değmez :)

Tamamdır hocam sağ olun

Geri
Yukarı