2. el A54 alınır mı?

• Konuyu başlatan Muhira
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 631
Bu konuda net bilgim yok ancak şuraya bir bakın. Sürecin nasıl işlediğine dair belki tecrübesi olan vardır. "web'ten ve mağazadan alışveriş" kategorisi altında yeni konu açıp sorabilirsiniz.

Hocam tekrardan merhaba 7000 TL'ye temiz iPhone XS buldum tek sorunu bataryası güçlendirilmiş batarya ile değiştirilmiş şarjı çok gider mi şarjı hızlı dolar mı?

Merhaba Realme GT Master Edition'da yurt dışı mı yurt içi mi yazmıyor benim görmediğim bir yerde var mı yakın zamanda telefonu alacağım da

Son düzenleme:
Hocam tekrardan merhaba 7000 TL'ye temiz iPhone XS buldum tek sorunu bataryası güçlendirilmiş batarya ile değiştirilmiş şarjı çok gider mi şarjı hızlı dolar mı?
Merhaba. XS eski ve batarya olarak zayıf bir cihaz şahsen tercih etmezdim. Siz bilirsiniz yine de.

Merhaba Realme GT Master Edition'da yurt dışı mı yurt içi mi yazmıyor benim görmediğim bir yerde var mı yakın zamanda telefonu alacağım da
Yurt için sanırım, güncellemesi bitmiş. En uygun ilan o gibi. İlan hakkında en güncel bilgiyi ilan sahibi verecektir. Bir danışın isterseniz.

Merhaba. XS eski ve batarya olarak zayıf bir cihaz şahsen tercih etmezdim. Siz bilirsiniz yine de.

Yurt için sanırım, güncellemesi bitmiş. En uygun ilan o gibi. İlan hakkında en güncel bilgiyi ilan sahibi verecektir. Bir danışın isterseniz.

Hocam.

Hocam Realme GT Master Edition yurt içiymiş ama 8500 TL'ye Realme GT buldum https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ster-edition-temiz-sorunsuz-1140099028/detay/ fiyat farkına değer mi?

Selam tekrardan. Daha iyi işlemci ve stereo hoparlör istiyorsanız olabilir, fiyat iyiymiş. Buna karşılık GT Master'ın sanırım depolaması daha geniş, batarya performansı daha iyi ve daha yeni bir cihaz.
Siz bilirsiniz...
Tekrardan selam peki sizce değer mi

Açıkçası 2. el bir cihazı almam. Çünkü cihazın nasıl kullanıldığını ya da kaç kişinin elinden geçtiğini bilmiyorum. Kendime almayacağım bir cihazı da size kesin alın diyemem, sadece tavsiye ederim. Sonrası size kalmış.
Hocam 2 telefon arasındaki farka sizce değer mi

Yeni konular

Geri
Yukarı