2. el ekran kartı almak

DoctorL

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar kasamda şu anda Gigabyte GTX 1050 Ti ekran kartı var kutu fatura duruyor fakat model yükseltmek istiyorum.
Bu yüzden sarı sitede Galax RTX 2060S buldum kutu fatura duruyor garanti etiketi sökülmemiş fakat garanti bitmiş Param Güvende özelliğide var sizce satıp geçiş yapmak mantıklı mı?

Gerekli testleri yaparsanız neden olmasın? Bende APU sistem kullanıyorum RX 6600 aldım dolap üzerinden zaten satan arkadaşı da Technopat'tan buldum. Gayet memnunum sadece işlemciyi değiştirmem gerekiyor. Darboğaz yiyorum.

Fiyatına bağlı. Genelde benzer fiyatlara 6600 XT bulunabiliyor ve kas gücü, güç tüketimi açısından daha başarılı bir kart. RTX 2000 serisi biraz eski kalıyor.

Hocam aman ben bir daha AMD geçmem 5500XT'den buna düştüm ekranda çizgielr çıkıp restart atıyordu PC garanti bitti kart elimde patladı tamir ettirdim yine bozuldu sonra idarelik AMD kart taktım oda bozuldu 1050 Ti'ye geçirdi beni.

Öncelikle merhaba arkadaşlar kasamda şu anda Gigabyte GTX 1050 Ti ekran kartı var kutu fatura duruyor fakat model yükseltmek istiyorum.
Bu yüzden sarı sitede Galax RTX 2060S buldum kutu fatura duruyor garanti etiketi sökülmemiş fakat garanti bitmiş Param Güvende özelliğide var sizce satıp geçiş yapmak mantıklı mı?

Fiyatı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı