2. El Xbox 360 alırken neye dikkat edilmeli ?

Ph değerine falan bakacaksın 8 i geçmesin. Bayandan az kullanılmış falan. Aldığın cihazın xbox 360 olmasına dikkat edeceksin. Şaka bi tarafa Ya ne saçma konudur. Bazı modeller sorunludur. İnterentte detaylı bilgiler 373838 farklı sitede mevcut. Alacağın model i belirle alırkende tuşları falan kontrol edeceksin hepsi çalışıyor mu diye.

Ph değerine falan bakacaksın 8 i geçmesin. Bayandan az kullanılmış falan. Aldığın cihazın xbox 360 olmasına dikkat edeceksin. Şaka bi tarafa Ya ne saçma konudur. Bazı modeller sorunludur. İnterentte detaylı bilgiler 373838 farklı sitede mevcut. Alacağın model i belirle alırkende tuşları falan kontrol edeceksin hepsi çalışıyor mu diye.
Saolun hocam yorum için ph değerine bakmayı unutmam. Bir de şu sorunlu modellerden biraz bahsetseniz

JTAG varsa bedava oyun indirirsin ama online oynayamazsın ve live'a giremezsin.
Teşekkürler jtag li almayı düşünüyorum

Korsan almayın. İlk modeller sorunlu slim ve sonrasında sorunları düzelttiler diye biliyorum. Gerçi benimki ilk çıkan fat kasa idi 6 yıl sorunsuz kullandım ve sattım, sattığım kişi hala kullanıyor biraz şans işi. Slim modellere bakın alırken mutlaka deneyin.

Eğer JTAG'li alırsan en fazla 1 yıl ömrü var eğlendirme açısından. Çünkü online olmayınca 200 oyun olunca bile elbet bitiyor ve yeni oyunlarda çıkmıyor zaten artık.

Korsan almayın. İlk modeller sorunlu slim ve sonrasında sorunları düzelttiler diye biliyorum. Gerçi benimki ilk çıkan fat kasa idi 6 yıl sorunsuz kullandım ve sattım, sattığım kişi hala kullanıyor biraz şans işi. Slim modellere bakın alırken mutlaka deneyin.
Sorunludan kasıt ne hocam

3K hatası veriyor, çok fazla ısındığından dolayı anakartı yanıyordu sanırım öyle hatırlıyorum. Yanlış söylediysem affola. İlk çıkanda bu hata daha yaygın ama diğerlerinde azaltıldı söylediğim gibi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı