2 haftada LGS'ye çalışma programı

2hafta kaldı ve ben tüm dönem boyunca Metin2 ve GTA SA oynayıp kas yaptım ve Instagram'da kaydırırken bir motivasyon videosu geldi. Ben de gaza geldim, bu 2 hafta içinde Galatasaray fen lisesine gitmek istiyorum. Bir program önerin.
Geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim.

2hafta kaldı ve ben tüm dönem boyunca Metin2 ve GTA SA oynayıp kas yaptım ve Instagram'da kaydırırken bir motivasyon videosu geldi. Ben de gaza geldim, bu 2 hafta içinde Galatasaray fen lisesine gitmek istiyorum. Bir program önerin.
Uyu belki rüyanda girersin.

Obp ile girmeni tavsiye ederim. Galatasaray lisesine gitmek için 7. sınıftan çalışmaya başlayanlar var. ama eğer kararlıysan günde en az 5 saat çalışman lazım.Son olarak hiç ders çalışmayan biri son günlerde çok da bişey yapamaz genellikle ama kendine güvenin tamsa bi program atabilirim.

OBP ile girmeni tavsiye ederim. Galatasaray lisesine gitmek için 7. sınıftan çalışmaya başlayanlar var. Ama eğer kararlıysan günde en az 5 saat çalışman lazım. Son olarak hiç ders çalışmayan biri son günlerde çok da bir şey yapamaz genellikle ama kendine güvenin tamsa bir program atabilirim.

Atsanıza bir belki bende kullanırım.

İlk önce bir tane denemeye giriyorsun 380 altında alırsan OBP lise ara. 380 üstü alırsan potansiyel var demektir günde 6 saat çalışsan ve deneme analizi yaparsan 2 haftada en çok 430 a çıkarırsın.

Bu sene MEB’in tüm sınavları basit olacak Ayt-Tyt-LGS hafif yığılma da bekliyorum şahsen.

Kanka ne olursa olsun 400'ü geçmeye çalış hiç yoktan belki iyi kötü proje lisesine gidersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı