2 haftadır spor yapan biri olarak programım yok

• Konuyu başlatan onetm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 627

onetm

Zeptopat
Neredeyse 2 hafta oluyor. Ve ben hala bütün aletleri sırayla 4 set yapıyorum. Belirli bir programım yok. Kendime nasıl bir program bulabilirim? Kilom 114. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Neredeyse 2 hafta oluyor. Ve ben hala bütün aletleri sırayla 4 set yapıyorum. Belirli bir programım yok. Kendime nasıl bir program bulabilirim? Kilom 114. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Salonda ki hocadan yardım isteyebilirsiniz. Bu arada kardiyo yapmanız çok daha önemli.

Öncelikle definasyona gir ve günde 750 kalori ver. 1000 kaloriden fazla verirsen sarkmalar olabilir. Program olarak da full body yapmayın, günde 2 bölge isteyin hocadan.

Ben özel diyetisyene gidiyorum. Bu definasyon gerekli bir şey mi? Nasıl yapacağımı falan da bilmiyorum. Kusura bakmayın bilgim yok bu konularda.
Estafrullah herkes her şeyi bilecek diye bir şey yok. Definasyon, kalori açığı bırakarak alman gereken kalori açığını vücuttaki yağların kullanılarak tamamlanmasını, bu sayede yağ yakılmasını sağlayan zayıflama türüdür.

Estafrullah herkes her şeyi bilecek diye bir şey yok. Definasyon, kalori açığı bırakarak alman gereken kalori açığını vücuttaki yağların kullanılarak tamamlanmasını, bu sayede yağ yakılmasını sağlayan zayıflama türüdür.
Peki hocam ben şu an ne yapmalıyım? Diyetisyene gidiyorum. Diyetisyenle zayıflamaya çalışırsam sorun olur mu? Ayrıca kendime bir program bulup antrenman yaparsam iyi olur mu?

Peki hocam ben şu an ne yapmalıyım? Diyetisyene gidiyorum. Diyetisyenle zayıflamaya çalışırsam sorun olur mu? Ayrıca kendime bir program bulup antrenman yaparsam iyi olur mu?
Çok daha iyi olur. Diyetisyenine definasyon yapmak istediğini, bu sürede ise günde 500-1000 kalori arası kaybetmek istediğini söyle.

Program olarak ne yapmalıyım? Nasıl bir program hazırlayabilirim?
Günde 2 bölge ve 3 günde bir karın kısmı bence iyi. Kendi programımı vereyim. Barbell row, bench press ve bir adet kalf hareketi ekleyebilirsin.

Dosya Ekleri

• 20221226_203550.jpg
    20221226_203550.jpg
    139,4 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı