2 haftadır spor yapan biri olarak programım yok

• Konuyu başlatan onetm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 626
Hocam bende işe yarar değil mi bu program? 114 kilo olmam sıkıntı yaratır mı? Ayrıca 2 hafta oldu başlayalı bu programa geçmem doğru olur mu?
Zaten başladığın gibi program lazımdı sana dostum. Bir sorun olmaz. Bu programı araya 1 gün dinlenme ekleyerek sürekli uygula. Kalori açığı olarak 1000'den fazla bırakma ki sarkma olmasın.

Zaten başladığın gibi program lazımdı sana dostum. Bir sorun olmaz. Bu programı araya 1 gün dinlenme ekleyerek sürekli uygula. Kalori açığı olarak 1000'den fazla bırakma ki sarkma olmasın.
Çok soru sordum kusura bakmayın. Her çalıştığım günün ardından 1 gün dinlenme mi olacak?. Birde Kalori açığı yerine diyetisyenin verdiği listeyi yapsam olur mu? O şekilde kilo versem. Kalori açığı olmadan.

Çok soru sordum kusura bakmayın. Her çalıştığım günün ardından 1 gün dinlenme mi olacak?. Birde Kalori açığı yerine diyetisyenin verdiği listeyi yapsam olur mu? O şekilde kilo versem. Kalori açığı olmadan.
Kalori açığı olmadan zayıflayamazsın neredeyse. Programı her uyguladığında 1 gün dinlen. Yani 3 gün çalış 1 gün dinlen. Estafrullah bana spor hakkında her türlü soru sor ben seve seve cevap veririm.

Geri
Yukarı