2. Monitörün Özellikleri Önemli Mi?

Piplup40

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda 27 inç 2K 170 Hz IPS panel 1 ms güzel bir ASUS monitör kullanıyorum. Yayıncılık için yayın chati okuma, yayını kontrol etme, Discord kullanma ve yandan diğer işleri halletme gibi amaçlar için alacağım 2. monitörün özellikleri önemli midir? Nispeten ucuz 5ms 23 inç HD 75 Hz bir şey işimi görür mü ve mevcut monitörümle beraber sıkıntı olmadan kullanabilir miyim?

İkinci monitörün özellikleri pekte önemli değil. Ekran kartına takabileceğin bir girişe/çıkışa sahip olsun yeter.
Ekran kartımda hâlâ boşta duran hem dp hem hdmi çıkışları var, yani şu an uyguna bulduğum herhangi bir monitörü alabilirim diyorsunuz. Teşekkürler 👍

Ekran kartımda hâlâ boşta duran hem dp hem hdmi çıkışları var, yani şu an uyguna bulduğum herhangi bir monitörü alabilirim diyorsunuz. Teşekkürler 👍
DP ile görüntü veren bir monitör yeterli olur. Mesela benim ikinci monitörüm 75 Hz HDMI ile görüntü veriyor. Ekran kartımda 3 DP 1 HDMI girişi var. Asıl monitörüm daha yeni bir monitör olduğu için DP ile kullanıyorum.

DP ile görüntü veren bir monitör yeterli olur. Mesela benim ikinci monitörüm 75 Hz HDMI ile görüntü veriyor. Ekran kartımda 3 DP 1 HDMI girişi var. Asıl monitörüm daha yeni bir monitör olduğu için DP ile kullanıyorum.
Sizce 2. Monitörün panel tipinin ips olup olmaması önemli mi peki

Geri
Yukarı