20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
20.000₺
Daha fazla  
Selam. Bir laptop almak ama emin olamadım. Kullanım amaçların oyun(çok üst düzey oyunlar değil fakat Elden Ring, Sekiro gibi oyunlar ilgimi çekiyor) mühendislik programları ve günlük işler. Ekran da 15.6 inç bana küçük geliyor 16 inç olursa iyi olur. Özellikle RTX'i merak ediyorum ve ASUS TUF modelleri ile HP Victus modelleri arasında kaldım. Uzun kullanmayı planlıyorum ve dikkatli kullanırım yani bana bağlı uzun ömürlü olursa iyi olur. Bütçem 20k fakat değer diyorsanız daha üstüne de çıkabilirim.

İstekler için bütçe az.

Peki hocam sizce Victus 16 modelleri nasıl?

O fiyata attığım model daha iyi hocam, fiyatına değmezler.

Hocam attığınız modele biraz. Fena değil gibi ama bilemedim. Ekranı küçük ben 16 inçe alıştım. Tasarımı da kötü gibi değil ama her ne kadar oyuncu bilgisayarı istesem de tasarımın daha sade olmadı hoşuma gidiyor. Ek olarak attığınız modelin kronik bir sorunu veya markanın çeşitli sıkıntıları var mı? Driver gibi.

Hocam attığınız modele biraz. Fena değil gibi ama bilemedim. Ekranı küçük ben 16 inçe alıştım. Tasarımı da kötü gibi değil ama her ne kadar oyuncu bilgisayarı istesem de tasarımın daha sade olmadı hoşuma gidiyor. Ek olarak attığınız modelin kronik bir sorunu veya markanın çeşitli sıkıntıları var mı? Driver gibi.
Sorunu yok hocam, isteğinize uygun olarak bu var.

Teşekkür ederim. Biraz bakınca Acer'lerin anakartta sorunlu olabileceğini görmüştüm de. Peki bu attığınız Victus sizce nasıl? Victus 16'lar sizce iyi mi?

Bu mu acer mi?

Geri
Yukarı