20.000 TL'ye 3 kollu PS5 alınır mı?

T 10 Heavy

Attopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi. PS5 alacağım ve 3 kolla beraber 20.000 TL'ye satıyor, 17'ye kabul etmedi, 1 kuruş inmez dedi. İnternette 0 Slim CD 20 bin, 2 kol da alınca 25 bine geliyor. 6 taksit olduğundan daha uygun gözüküyor, 2 yıl da garantisi var.

Elimde Xbox One 500GB çift orijinal kol var. Bunu takasta sunarsam kaç teklif etmem mâkul olur? 13 bin dersem 5 bin Xbox'a 5 bin değer biçtim desek, 2 bin de pazarlıkla indi desek bana çok kârlı geliyor ama adam tilt olsun istemiyorum muhtemelen 13+Xbox'u kabul de etmez. Fiyat aslında fena değil ama fat kasa CD'ye 20 bin fazla bence dediğim sebeplerden. 14+Xbox iyi mi? Bir 18'e inse mesela alınır mı?

Kısaca,
2kol XB1 500GB ile beraber takasta kaç teklif etmeliyim? 13 dersem cayar diye direkt 14 mü diyeyim? Yine de iyi olur mu? Benim xone kac ederdi ki, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım daha önce hiç ticaret yapmadın 20 liralık bir ilana 17k teklifi hiç kimse kabul etmez öyle bir teklifte verilmez ayıp. Max 19 olur o haberin olsun hadi yalvar yakar 18 buçuk yapsın haberin olsun Xbox One'ı almayacak takas vb eğer ürünü almak istiyorsan en az 19 cebinde bulunsun. Ya da Xbox'ı sat üzerine koy. Ayrıyeten geçen 19K'ya düşmüştü Slim kasa PS5 sıfır saçma fiyat koymuş ama adamın ürünü bir şey diyemezsin...

Başlıktaki gibi. PS5 alacağım ve 3 kolla beraber 20.000 TL'ye satıyor, 17'ye kabul etmedi, 1 kuruş inmez dedi. İnternette 0 Slim CD 20 bin, 2 kol da alınca 25 bine geliyor. 6 taksit olduğundan daha uygun gözüküyor, 2 yıl da garantisi var.

Elimde Xbox One 500GB çift orijinal kol var. Bunu takasta sunarsam kaç teklif etmem mâkul olur? 13 bin dersem 5 bin Xbox'a 5 bin değer biçtim desek, 2 bin de pazarlıkla indi desek bana çok kârlı geliyor ama adam tilt olsun istemiyorum muhtemelen 13+Xbox'u kabul de etmez. Fiyat aslında fena değil ama fat kasa CD'ye 20 bin fazla bence dediğim sebeplerden. 14+Xbox iyi mi? Bir 18'e inse mesela alınır mı?

Kısaca,
2kol XB1 500GB ile beraber takasta kaç teklif etmeliyim? 13 dersem cayar diye direkt 14 mü diyeyim? Yine de iyi olur mu? Benim xone kac ederdi ki, iyi Sosyaller.

Senin bu dediğin teklifi biri bana yapsa dalgamı geçiyosun birader bak işine derdim. 0 kullanılmamış kollar bile Sarı sitede 2300-2500TL. Sen 0 almaya kalksan 28 civarı tutar sen adama 17 teklif ediyorsun.

İlk önce satıcının takas ve pazarlık hakkında fikirlerini almalısın. Takası kabul etse de PS5 sahibi bir insan alt nesil bir konsolu kolay kolay kabul etmez. Senin dediğine göre pazarlık da yapmıyor zaten. Ayrıca senin kafandan One konsoluna biçtiğin fiyatı kimse kabul etmez. PS5 için söylediğin rakamı da kabul etmez. Makul teklif ve fiyat sunman lazım.

3 kollu bir cihaz için fiyatı uygun tutmuş. Tabi cihazın temizliği hakkında fikrim yok. Piyasanın altında satan bir kişiden de indirim yapmasını bekleyemezsin zaten.

Senin bu dediğin teklifi biri bana yapsa dalgamı geçiyosun birader bak işine derdim. 0 kullanılmamış kollar bile sarı sitede 2300-2500TL. Sen 0 almaya kalksan 28 civarı tutar sen adama 17 teklif ediyorsun.

Ürün 2. ele düşmüş ya hani dostum sırf şu mantık yüzünden 2.el ürünlere sıfır parası isteyenler dolu. Garantisi başlamış ve kullanılmış ürüne neden sıfır parası versin veya yakın bir fiyat.

Ürün 2. ele düşmüş ya hani dostum sırf şu mantık yüzünden 2.el ürünlere sıfır parası isteyenler dolu. Garantisi başlamış ve kullanılmış ürüne neden sıfır parası versin veya yakın bir fiyat.
Kullanılmamış ürünlerden bahsediyorum burda yurtdışından falan gelen kapalı kutu.

En ucuz şekilde onlardan bile alsa 27-28k öder en az 3 kol ve PS5 için

Nerede yaşıyorsun.istanbul ise elimde 2 kollu PS5 var. Geçen yıl izine geldiğimde Dubai'de alıp gelmiştim, evde abimlerle oynadık 15 gün sadece sonra tekrar işimin başına dönmüştüm. Dün tekrar geldim izine şuan Türkiye'deyim ve gördüm ki abimler ben gittikten sonra 1 kere bile PlayStationu açmamışlar, pazartesi günü tekrar geri gidiyorum. Sana 17K ya bırakiyim. Kolların birisi vişne diğeri beyaz renk.

Sanırım daha önce hiç ticaret yapmadın 20 liralık bir ilana 17k teklifi hiç kimse kabul etmez öyle bir teklifte verilmez ayıp. Max 19 olur o haberin olsun hadi yalvar yakar 18 buçuk yapsın haberin olsun Xbox One'ı almayacak takas vb eğer ürünü almak istiyorsan en az 19 cebinde bulunsun. Ya da Xbox'ı sat üzerine koy. Ayrıyeten geçen 19K'ya düşmüştü Slim kasa PS5 sıfır saçma fiyat koymuş ama adamın ürünü bir şey diyemezsin...

Çok güzel şekilde her şeyi özetlemişsiniz hocam haklısınız. Xbox'u elden çıkarıp 18.5-19 teklifi vereceğim. Kutusuz faturasız standsız garantisiz bir ürün olduğu için bence o şekilde mâkul gibi. takas kabul etmez haklısınız. Ben de dediğinizi düşünüyorum taksitle garantili Slim 25 iken kutusuz garantisiz fat kasa ürüne 20 hafiften fazla sonuçta eskime payı da var birazcık.

Senin bu dediğin teklifi biri bana yapsa dalgamı geçiyosun birader bak işine derdim. 0 kullanılmamış kollar bile Sarı sitede 2300-2500TL. Sen 0 almaya kalksan 28 civarı tutar sen adama 17 teklif ediyorsun.
0 Fatlar 15-16 ya satılıyor açılmamış kapalı kutuda (sahibindende peşin) buna istinaden diyorum. Peşin alırsan da 2000 e 0 dual senseler var. (En üstteki kontrol için açılmış diyor mağaza)
1714205087714.png
1714205033030.png

Hocam ben öyle bir PS 5'i bulsam kredi çekip alırım.

Max kac verirdiniz peki? 15 bine 0 açılmamış yurt dışı cihazları var bu da yurt dışı cihazı olduğundan endişe ettim. Onlara bakınca aşırı avantajlı hissettirmedi ama evet uygun tabii ki. Yine de internetten 6 taksit alıp, 20 bini altına yatırırsanız muhtemelen aynı fiyata garantili 0 ürün almış olacaksınız.

Geri
Yukarı