200-500 TL mouse önerisi

Hewia41

Centipat
Tutuş stilim claw grip. Genel olarak CS:GO, Valorant, LoL ve Fortnite oynuyorum. Açıkçası LoL için mousenin pek fark edeceğini düşünmüyorum. Daha çok Fortnite oynuyorum. Mouselar ile pek bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim. Şu mouselerden birini almayı düşünüyorum:

Ellerim biraz büyük bu yüzden G300S tercih etmiştim. Sorunsuz kullanıyorum 6 aydır. Kutu içinden çıkan mousepad da hem büyük hem güzel.

SteelSeries Sensei çok iyi. Onu alabilirsin. Ama sizce bu kadar para mouse verilir mi? Yani yine de sizin tercihiniz saygı duyarım. Ama parça eksiğiniz varsa önce onları upragede edebilirsiniz.

Bence bir mouse'a 500 TL Verilmez sonuçta mouse.Bence mouselarda F/P Performans ürünler tercih edilmeli benim tavsiyem G300S Logitech Mouse'u aldığımdan beri bayıla bayıla kullandığım bir mouse cidden ve gerçekten fiyatı uygun.

SteelSeries sensei çok iyi. Onu alabilirsin. Ama sizce bu kadar para mouse verilir mi? Yani yine de sizin tercihiniz saygı duyarım. Ama parça eksiğiniz varsa önce onları upragede edebilirsiniz.

Açıkçası ben de 500 TL vermek istemiyorum bir fareye. Ama sağlam bir sistem toplayacağım yani uzun süre kullanmak istiyorum. Bu yüzden de alacağım fare de kaliteli olsun istiyorum. Bu yüzden biraz paraya kıyabilirim.
G300S denedim daha önce pek sevmedim tasarımını, hissiyatını falan. Sensei 310 veya sensei ten alabilirim ama farklı FP mouseler varsa söylerseniz onlara da bakabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı