200-500 TL mouse önerisi

Açıkçası ben de 500 TL vermek istemiyorum bir fareye. Ama sağlam bir sistem toplayacağım yani uzun süre kullanmak istiyorum. Bu yüzden de alacağım fare de kaliteli olsun istiyorum. Bu yüzden biraz paraya kıyabilirim.

Yok reis ya maddin durumun çok iyiyse bir şey demem ama valla şu an 30TL'lik fare kullanıyorum 3 yıl oldu. Normalde de 15 TL'lik fareyi 7 sene kullandım en son üzerine çay döktüm diye bozuldu. Yani yine de sen bilirsin. Ama çok çok fazla para vermeni istemem şahsen eğer vereceksen de 90-100 liralık alsan güzel olur senin için.

Yok reis ya maddin durumun çok iyiyse bir şey demem ama valla şu an 30TL'lik fare kullanıyorum 3 yıl oldu. Normalde de 15 TL'lik fareyi 7 sene kullandım en son üzerine çay döktüm diye bozuldu. Yani yine de sen bilirsin. Ama çok çok fazla para vermeni istemem şahsen eğer vereceksen de 90-100 liralık alsan güzel olur senin için.

Ben de şu anda babamın iş yerinden getirdiği fazlalık fareyi kullanıyorum. Maddi durumumuz ortalama yani ilk kez bilgisayar toplayacağım ve en iyisi olsun istiyorum ama sanırım 500 TL vermek pek mantıklı değil dediğiniz gibi onun yerine mekanik bir klavye de alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı