2000₺ kulaklık önerisi

Bütçe
2000

Xerxes12

Centipat
Daha fazla  
Selamlar ben birkaç gündür kulaklık araştırması yapıyorum. Kulak pedleri deri olmayan kumaş bir model tercih etmek istiyorum. Bütçem 2bin TL civarı öğrenciyim. Mümkünse kulak üstü bantlı bir model istiyorum. Çok bir isteğim yok arkadaşlarla DC de konuşuyoruz ona yetecek bir mikrofon yeterli. Şu anki güncel kullandığım kulaklık James Donkey 710. Arctis Nova 1 var aklımda aslında ama bilemiyorum öneri bekliyorum. Arkadaşta G435 vardı denedim ama üst kısmı kafamı sıktı rahatsız etti küçük bir kulaklık istemiyorum varsa kablosuz önerileriniz onları da değerlendirmek isterim. Fuxi H3 çok istiyordum ama çok kötü yorum var :/. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis alabilirsiniz SS kulaklıkları kaliteli ve konforludur. James eşek hakkında iyi şeyler söylenmiyordu forumlarda. Kullanmadığım için bilgim yok.

Selamlar ben birkaç gündür kulaklık araştırması yapıyorum. Kulak pedleri deri olmayan kumaş bir model tercih etmek istiyorum. Bütçem 2bin TL civarı öğrenciyim. Mümkünse kulak üstü bantlı bir model istiyorum. Çok bir isteğim yok arkadaşlarla DC de konuşuyoruz ona yetecek bir mikrofon yeterli. Şu anki güncel kullandığım kulaklık James Donkey 710. Arctis Nova 1 var aklımda aslında ama bilemiyorum öneri bekliyorum. Arkadaşta G435 vardı denedim ama üst kısmı kafamı sıktı rahatsız etti küçük bir kulaklık istemiyorum varsa kablosuz önerileriniz onları da değerlendirmek isterim. Fuxi H3 çok istiyordum ama çok kötü yorum var :/. Şimdiden teşekkürler.

Blacksharkv2X alınabilir. Pedleri deri kumaş karışık.

Arctis alabilirsiniz SS kulaklıkları kaliteli ve konforludur. James eşek hakkında iyi şeyler söylenmiyordu forumlarda. Kullanmadığım için bilgim yok.
hocam belli bir model öneriniz var mı yazdıklarıma karşın james donkey de bu zamana kadar iyi idare etti tabi ki kaliteli değil ama gayet güzel idare etti 3-4 sene.

Bende BlackShark v2X var kulak pedler çok rahat mikrofonu mükemmel tavsiye ederim.

Öneri için teşekkürler fakat kulak pedlerini deri istemiyorum. Ayrıca kafa bandı da olmayan bir model kafama uyar mı bilmiyorum G435 biraz sıkmıştı ondan biraz büyükse işimi görür.

G435'te kullandım biraz küçük bir kulaklık mikrofonu iyi değil ama ses kalitesi üzmez.

hocam belli bir model öneriniz var mı yazdıklarıma karşın james donkey de bu zamana kadar iyi idare etti tabi ki kaliteli değil ama gayet güzel idare etti 3-4 sene.

Bunlardan birini alabilirsin. Ben olsam Razer veya Arctis alırdım.

Bunlardan birini alabilirsin. Ben olsam Razer veya Arctis alırdım.

nova 1 hakkında bi tecrübeniz var mı ben de onu düşünüyordum yazdığım gibi .

Nova 1 hakkında bir tecrübeniz var mı ben de onu düşünüyordum yazdığım gibi.

Maalesef yok. Çok fazla kulaklık kullanan biri değilim. Kısa bir süre Arctis 1 ve yaklaşık 4 yıl Arctis 5 kullandım, kalitesi, konforu, mikrofonu vs. her yönüyle çok memnundum. Arctis 5'imi nasipse yakın zamanda satıyorum. İleride bir kulaklık alacak olursam muhtemelen yine SS alırım 🙂.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı