2000 model Opel astra nasıldır?

Eski tip kumaş koltukları var. Rahat ettiriyor mu ettiriyor. Süspansiyon falan pek anlamam ama genel anlamda konforlu ve yol tutuşu oldukça iyi. Güç konusuna gelirsem, sonuçta 2000 model ve kilometresi ilerlemiş bir araba olduğu için çok bir şey beklememek lazım. Şehir içinde işinizi görüyor, arada bir de şehir dışı yapılabilir tabii. Biz Izmit'ten Niğde'ye herhangi bir sıkıntı olmadan ulaşmıştık.
O koltuğun üzerine kaplama yapacağız gibi duruyor, görünüşü bile tiksindirici. Motoru yenileneceği için açıkçası iyi bir performans bekliyorum. Şehir içi ve Şehir dışı çok yapacağım, ancak genel olarak işe git gel şeklinde olacak. O yüzden ümidim biraz yüksek, bakalım nasıl olacak :) Bu arada bu tarz araçlara ekran falan ekleyebiliyoruz değil mi?

O koltuğun üzerine kaplama yapacağız gibi duruyor, görünüşü bile tiksindirici. Motoru yenileneceği için açıkçası iyi bir performans bekliyorum. Şehir içi ve Şehir dışı çok yapacağım, ancak genel olarak işe git gel şeklinde olacak. O yüzden ümidim biraz yüksek, bakalım nasıl olacak :) Bu arada bu tarz araçlara ekran falan ekleyebiliyoruz değil mi?
Evet iyi bir deri kılıf alabilirsiniz. Dediğim gibi bakımlarını yapardınız yarı yolda bırakmayacak bir araba. Android ekran eklenebilir sanırım ama performansı tartışılır. Orijinal kullanılması taraftarayım :).

Bugün biraz test ettim, fazlasıyla tatmin ediciydi.
Ancak satıcının resmen kandırdığını gördük. Adam her şeyi sorunsuz demişti, gel gelelim ne yol bilgisayarı ne radyosu nede cam düğmeleri sağlamdı. Bununla beraber araba 6 ay yattığı için bahsettiğim parçalar bozulmuş ve adam yerinden çıkarıp takayım derken daha kötü hale getirmişti, sağ olsun bir usta benzin göstergesini ve camları idareten kullanılır hale getirdi. Şu anda durduk yere 1000 TL'ye yakın masrafımız oldu... Adam direksiyonu ısırmış mı bilemedim ama korna yeri bildiğiniz aşınmıştı, hani abanılsa ve terleme ile birleşse bile imkanı yok gibi bir şey. Onun haricinde aracın önemli kısımlarında sorun yok gibiydi, tabii boya vb. var. Aracı tam yaptırdıktan sonra deri direksiyon yaptıracağız. Kocaeli'nde 60-100 TL'ye el ile deri dikiş yapan birisi var, sizce ne kadar mantıklı? Yaptığı işlerin fotoğrafları da var ve tatmin edici, ayrıca tam istediğim gibi yapıyor ve oldukça şık.

Bugün biraz test ettim, fazlasıyla tatmin ediciydi.
Ancak satıcının resmen kandırdığını gördük. Adam her şeyi sorunsuz demişti, gel gelelim ne yol bilgisayarı ne radyosu ne de cam düğmeleri sağlamdı. Bununla beraber araba 6 ay yattığı için bahsettiğim parçalar bozulmuş ve adam yerinden çıkarıp takayım derken daha kötü hale getirmişti, sağ olsun bir usta benzin göstergesini ve camları idareten kullanılır hale getirdi. Şu anda durduk yere 1000 TL'ye yakın masrafımız oldu... Adam direksiyonu ısırmış mı bilemedim ama korna yeri bildiğiniz aşınmıştı, hani abanılsa ve terleme ile birleşse bile imkanı yok gibi bir şey. Onun haricinde aracın önemli kısımlarında sorun yok gibiydi, tabii boya vb. var. Aracı tam yaptırdıktan sonra deri direksiyon yaptıracağız. Kocaeli'nde 60-100 TL'ye el ile deri dikiş yapan birisi var, sizce ne kadar mantıklı? Yaptığı işlerin fotoğrafları da var ve tatmin edici, ayrıca tam istediğim gibi yapıyor ve oldukça şık.

Babanız test etmemiş miydi? Bu sorunları rahatça görebilir ve fiyattan düşmesini isteyebilirdi sanki. Neyse olan olmuş, bende Kocaeli'deyim. Direksiyon kaplayan bir sürü dükkan var ve gayet iyi yapıyorlar. Zaten gözünüzün önünde olduğu sürece hiçbir sıkıntı olmaz. Tekrardan hayırlı olsun, arabayı beğeneceksiniz demiştim :).

Babanız test etmemiş miydi? Bu sorunları rahatça görebilir ve fiyattan düşmesini isteyebilirdi sanki. Neyse olan olmuş, bende Kocaeli'deyim. Direksiyon kaplayan bir sürü dükkan var ve gayet iyi yapıyorlar. Zaten gözünüzün önünde olduğu sürece hiçbir sıkıntı olmaz. Tekrardan hayırlı olsun, arabayı beğeneceksiniz demiştim :).
Test etmişti, lakin sebebi sanırım o fiyata daha mantıklısının olmamasıydı. Ancak şansımıza önemli parçalarda bir sorun yok, bahsettiğim şeyleri değiştirdikten sonra kaplama yaptıracağız. Göz önünce yapılıyormuş, peki hiç hazır yok mu? Yani takılıp çıkarılabilen falan?

Test etmişti, lakin sebebi sanırım o fiyata daha mantıklısının olmamasıydı. Ancak şansımıza önemli parçalarda bir sorun yok, bahsettiğim şeyleri değiştirdikten sonra kaplama yaptıracağız. Göz önünce yapılıyormuş, peki hiç hazır yok mu? Yani takılıp çıkarılabilen falan?
Var tabii. İzmit'te Ceyyıl gibi mağazalar var ve 50 TL civarına hazır direksiyon kılıfları satılıyor. Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama mutlaka bulursunuz.

Var tabii. İzmit'te Ceyyıl gibi mağazalar var ve 50 TL civarına hazır direksiyon kılıfları satılıyor. Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama mutlaka bulursunuz.
Peki İnternet üzerinden önerebileceğin kılıf var mı? Kendi elimle yapmayı tercih ederim, 39 TL'ye kargo dahil bile buldum çünkü.

Peki internet üzerinden önerebileceğin kılıf var mı? Kendi elimle yapmayı tercih ederim, 39 TL'ye kargo dahil bile buldum çünkü.

Sen bilirsin ama dikmek zor olabilir. Önerebileceğim bir kılıf sanmıyorum çünkü konuya uzağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı