2000 parça puzzle ve aksesuar önerisi

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
Başlangıç için 1500 veya 2000 parça almayı düşünüyorum. Almayı düşündüğüm ürünleri aşağıya bıraktım. Farklı önerileriniz varsa incelemek isterim. Ek olarak puzzle halısı, yapıştırıcı ve sonrasında çerçeve alacağım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. Çerçeve konusunda kimileri cam olmalı kimileri ise cam olmamalı, hem maliyetli hem parlama yapıyor, gerek yok diyorlar. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar da yazarsa memnun olurum. İyi Sosyaller.

Sizs Puzzle Halısı 4000’lik
Südor 10 Adet Sıvı Puzzle Yapıştırıcısı 70 ml Şeffaf
Anatolian Puzzle 3'lü Yapıştırıcı (3x140 ml.)

Victorian Home 2000 Parça Puzzle
Anatolian Puzzle - London / 2000 Parça
Paris'de Bir Gece | Anatolian Puzzle
Art Puzzle Eve Dönüş1000 Parça Puzzle

ilk başta 1000 parça ile başla ben 1 haftada biter dedim 2 ay sürdü çerçeve işi internette vardı sonuçta onların boyları standart oluyor ayrıca puzle yapıştırıcısınıda kırtasiyelerde bulabilirsin 10 adet çok geldi

Başlangıç için 1500 veya 2000 parça almayı düşünüyorum. Almayı düşündüğüm ürünleri aşağıya bıraktım. Farklı önerileriniz varsa incelemek isterim. Ek olarak puzzle halısı, yapıştırıcı ve sonrasında çerçeve alacağım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. Çerçeve konusunda kimileri cam olmalı kimileri ise cam olmamalı, hem maliyetli hem parlama yapıyor, gerek yok diyorlar. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar da yazarsa memnun olurum. İyi Sosyaller.

Sizs Puzzle Halısı 4000’lik
Südor 10 Adet Sıvı Puzzle Yapıştırıcısı 70 ml Şeffaf
Anatolian Puzzle 3'lü Yapıştırıcı (3x140 ml.)

Victorian Home 2000 Parça Puzzle
Anatolian Puzzle - London / 2000 Parça
Paris'de Bir Gece | Anatolian Puzzle
Art Puzzle Eve Dönüş1000 Parça Puzzle
Hocam alın 10 tane yapıştırıcıyı. Tanesi 14 tl. Normalde 50tl civarında. Yaptıkça kullanırsınız. Ben de aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı