2000 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
2000
@Özgür Gurucan senin Deluxe'u yer bitirir ama neyse. Bilmediğin konularda yorum yapma.

Dostum ben keyiften 2 ayda 1 klavye değişiyorum. Senden bayağı iyi biliyorumdur. Uzun süre götürsün dediği için bu yorumu yaptım. Yoksa atılan klavye kötü değil elbet.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu klavyede elimden geçti. Biraz küçük bilek desteği yok ama uçak malzemesi kullanılmış ve white box. Çok da övülüyor. Ben de memnun kaldım. Bilek desteği olmaması yorduğu için değiştirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu klavyede elimden geçti. Biraz küçük bilek desteği yok ama uçak malzemesi kullanılmış ve white box. Çok da övülüyor. Ben de memnun kaldım. Bilek desteği olmaması yorduğu için değiştirdim.
Evet bilek desteği olmaması kötü olmuş.

Arkadaşlar 2000 TL bütçe ile uzun süre götürecek bir klavye almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?
Hatırlatmakta fayda var ajazz ak992 Türkçe Q bir klavye değil. Türkçe keycaps bulmakta çok zor.

Aynen hocam herkes fanboy char ASUS SS falan alan herkes rezil oluyor, sizler çok akıllısınız zaten. Kimse bir şey bilmiyor. 5 10 k para bayılıyor. Keşke sizin kadar akıllı olsa herkes ya. Tüh.

Dostum ben keyiften 2 ayda 1 klavye değişiyorum. Senden bayağı iyi biliyorumdur. Uzun süre götürsün dediği için bu yorumu yaptım. Yoksa atılan klavye kötü değil elbet.

Keyiften mi çift tıklamadan mı? Attığın klavye gibi klavye tercihlerin varsa zaten pek uzun ömürlü olmadığını yanlışlıkla itiraf ettin gibi?
SS alan herkesin rezil olduğunu kim söyledi burası fanboy mekanı değil. Bilgili arkadaşlar zaten iyi olan ürünleri önerir. SteelSeries fareye sahibim soruyorsan. Ama klavyem ve kulaklığım Gamenote çünkü o bütçedeki en iyi ürünler onlara ait.

Ben ASUS'ta fiyat performans ve tuş tokluğu nx red Switch sesi sebebiyle scope Deluxe seçtim. Mouse olarak SteelSeries fanboyuyum yıllardır kullanıyorum. O yüzden oradan oneri verebilirim.
Sadece alacağın en son klavye Apex5 olsun. Hem pahalı hem tuş sesi kötü hem de tam mekanik değil.

ASUS markasının önerebileceğin başka klavyesi var mı? Bir de farede atabilirsen çok iyi olur.

Keyiften mi çift tıklamadan mı? Attığın klavye gibi klavye tercihlerin varsa zaten pek uzun ömürlü olmadığını yanlışlıkla itiraf ettin gibi?
SS alan herkesin rezil olduğunu kim söyledi burası fanboy mekanı değil. Bilgili arkadaşlar zaten iyi olan ürünleri önerir. SteelSeries fareye sahibim soruyorsan. Ama klavyem ve kulaklığım Gamenote çünkü o bütçedeki en iyi ürünler onlara ait.

Yok hocam ya hepsi depomda duruyor. Ben zevk olarak 5 6 ayda bir sistem ekipman değişirim komple. Toplamak hoşuma gidiyor. Bozulan falan yok yani.

Ben ASUS'ta fiyat performans ve tuş tokluğu nx red Switch sesi sebebiyle scope Deluxe seçtim. Mouse olarak SteelSeries fanboyuyum yıllardır kullanıyorum. O yüzden oradan oneri verebilirim.
Sadece alacağın en son klavye Apex5 olsun. Hem pahalı hem tuş sesi kötü hem de tam mekanik değil.

Yok hocam ya hepsi depomda duruyor. Ben zevk olarak 5 6 ayda bir sistem ekipman değişirim komple. Toplamak hoşuma gidiyor. Bozulan falan yok yani.
Bu ne paraymış yiğidim. Deponda paslanacağına bana ver bari 🤣

Bütçe 2000 olarak yazdım da, sadece lol oynadığım için çok masraf yapmak istemedim ama 4-5 bine kadar genişletebilirim bütçeyi.
4-5K vermeyi düşünüyorsanız Keychron marka klavyelere bakabilirsiniz. Yok Asus falan hikaye Keychron vs. almak varken.

Bu arada fiyatı güzel düşmüş 2K bütçede şu an daha iyisi yoktur. Sadece Lol oynuyorsanız sizi uzun süre götürür.

Geri
Yukarı