2000 TL mouse önerisi

Herusthelord

Decapat
Daha fazla  
Elim ortalama bir el, Valorant CS2 gibi FPS oyunları oynuyorum o yüzden onlarda cidden iyi performans veren bir mouse istiyorum. Ama 2000 TL'yi geçmesin. Önerilerinizi bekliyorum.

Fareyi ne tarz tutuyorsunuz ve kablolu veya kablosuz olması fark eder mi?

Fingertrip veya palm şeklinde genelde palm. Yani benim için en önemlisi hızı olduğu için kablolu tercih ederim ama kablosuz ve hızlı olduğu sürece sıkıntı yok benim için. Razer DeathAdder V2 HyperSpeed şu an 2000 TL olmus ama alsam mı bilemedim.

Hybrid palm tutuşta en mantıklısı Lamzu thorndur fakat bütçenizin 2 katında şu an.
Ona yakın Endgame Gear OP1 Gaming Mouse - Black olabilir.
X2V2 mini retro Edition mantıklı olabilir.
Şu an aktif olarak hangi fareyi kullanıyorsunuz bu arada?

Yani fingertrip de olur bana palm zorunlu değil. Şu an kullandığım ise Rampage SMX G38 claw.

şu üstteki fareler elinize uyar mı bilmiyorum eloshapes sitesinden bakabilirsiniz farelerin boyutlarına hocam.

Bunlar dışında ise

razer viper v3 hyperspeed
razer deathadder v2 hyperspeed önerebilirim. Eğer çok hafif fare aramıyorsanız gayet ideal.

Ve son olarak ta kablolu olarak Zowie EC3-C veya Glorious Model O2

Şahsen ben olsam eğer kablosuz olması şart değilse Zowie EC3-C alırdım. Uzun bir süre sizi götürür. Glorious Model O2 ise Zowie FK şeklinde gayet güncel ve iyi bir fare.
Ayriyetten de Endgame'in kablolu bir faresi çıkmıştı en son modelini unuttum ona da bakabilirsiniz ucuzsa onu alın hatta.

@SadeceYiğit @Kaan Diktaş fingertip mouse bulamıyorum hocalar bir uğrayıverin.

V3 HyperSpeed uygun gibi.

şu üstteki fareler elinize uyar mı bilmiyorum eloshapes sitesinden bakabilirsiniz farelerin boyutlarına hocam.

Bunlar dışında ise

razer viper v3 hyperspeed
razer deathadder v2 hyperspeed önerebilirim. Eğer çok hafif fare aramıyorsanız gayet ideal.

Ve son olarak ta kablolu olarak Zowie EC3-C veya Glorious Model O2

Şahsen ben olsam eğer kablosuz olması şart değilse Zowie EC3-C alırdım. Uzun bir süre sizi götürür. Glorious Model O2 ise Zowie FK şeklinde gayet güncel ve iyi bir fare.
Ayriyetten de Endgame'in kablolu bir faresi çıkmıştı en son modelini unuttum ona da bakabilirsiniz ucuzsa onu alın hatta.
EC3-C zırf zowie markasına ait diye fiyatı şişik bir ürün.
İlk 2 ürün ise tutuşuna uygun değil.
O2 ise gerçekten fiyatının hakkını vermeyen bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı