2000 TL ve altına klavye önerisi

Ne kadar vakit geçerse o kadar param artar bu benim için artı dostum paral olarak fiyat değişmeyecek geri kalanı ailem karşılayacak.

Neden.

Monster Türkiye de bilmeyen kaldı mı? Rezalet en dandik ürünleri iki üç ışıklandırma basıp garantileyip satıyor. Aldıktan sonra yay sesi çift basma kalitesiz malzeme ve ilgisiz müşteri temsilcileri gibi sorunlar yaşarsın.

Rampage de yanaşma. Monster ile kardeş gibilerdir. :D

Monster Türkiye de bilmeyen kaldı mı? Rezalet en dandik ürünleri iki üç ışıklandırma basıp garantileyip satıyor. Aldıktan sonra yay sesi çift basma kalitesiz malzeme ve ilgisiz müşteri temsilcileri gibi sorunlar yaşarsın.

Rampage de yanaşma. Monster ile kardeş gibilerdir. :D

Aklıma marka gelmiyor bunları almayayım peki ne alayım o öneri dışında.

Aklıma marka gelmiyor bunları almayayım peki ne alayım o öneri dışında.

Dediğim gibi. Alacağın zaman konu açmalısın. Şu an önereceğim klavye senin alacağın zaman zamlanır sen üzülürsün dostum. Gerçi isteklerin doğrultusunda 2K TL bütçede bir tek AK992 var zaten. İndirimde kendisi.

Amazon Prime üyeliği ile al alacaksan şimdi.

Hocam siz alacağınız zamana kadar Ajazz'ın birkaç güzel modeli satılmıyor Türkiye'ye belki onlar gelebilir. Mesela Ajazz AK35ı v2. şu anlık en mantıklı seçeneğiniz AK992.

Kanka ben ısınamadım yağ bunun dışında marka yok mu bugüne kadar duymadığım markalar öneriryorsunuz onların temsili satıcısıysanız söyleyin yav.

Geri
Yukarı