2000 TL'ye 1 TB SATA SSD önerisi

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Bilgisayarımda 2 M.2 portum dolu. 1 adet boşta SATA portum mevcut. Bu yüzden de SATA SSD almak istiyorum. 1 TB kapasiteli olsun mümkünse. Önerileriniz nelerdir acaba? 2000 TL'ye kadar çıkabilirim. 2000 TL üstü olur ama mümkünse yine de fazla çıkmasın üstüne.

WD Green serisi iyi midir hocam? Dayanıklılık konusunda neler söyleyebilirsiniz acaba?

Bu arada Samsung benim için aşırı fazla hocam. Daha ucuz bir şey önerebilirseniz sevinirim.

Güzel markadır hocam alınabilir. Aşırı bilgili değilim SSD konusunda ama WD Green güzel markadır.

2.099 TL'ye Samsung 870 QVO var >> Amazon.com.tr

400 TL daha çıkabilirim dersen 2.499 TL'ye Samsung 870 EVO var >> Amazon.com.tr

Diğer markalara da bakabilirsiniz tabii ama 6 yıl oldu 250gb'lık Samsung 860 EVO %96 sağlıkla halen çalışıyor 😎
QVO serisi için Hepsiburada üzerinde bellek yongalarıyla alakalı bir yoruma denk gelmiştim. Hatta yorum sahibi dosys kopyalarken 42 GB'a geldiğinde okuma yazma hızının yavaşladığından bahsetmişti. QVO serisi iyi midir? Evo serisi benim için gerçekten pahalı.

Güzel markadır hocam alınabilir. Aşırı bilgili değilim SSD konusunda ama WD Green güzel markadır.
Green'den çok Blue dayanıklıdır deniyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı