2000 TL'ye kulaklık önerisi

Badoo

Kilopat
Daha fazla  
Gündelik kullanım için kulaklık arıyorum. Anker Q30 modelinde karar kıldım alacaktım ancak bir de burada sormak istedim. 1948 TL fiyatla alacağım. Sizce bu fiyata bu ürün şu anki piyasa koşullarında mantıklı mı? Daha iyi bir kulaklık tavsiyeniz varsa yakın fiyat aralığında bakmak isterim.

Gündelik kullanım için kulaklık arıyorum. Anker Q30 modelinde karar kıldım alacaktım ancak bir de burada sormak istedim. 1948 TL fiyatla alacağım. Sizce bu fiyata bu ürün şu anki piyasa koşullarında mantıklı mı? Daha iyi bir kulaklık tavsiyeniz varsa yakın fiyat aralığında bakmak isterim.
3 senedir kullanıyorum. Çok memnunum. Önerilen eqyu yaparsan şahane bir ses kalitesi var. Airpods Max, Sennheiser HD58x gibi kulaklarım da oldu. Ses kalitesi olarak en fazla %10-15 daha iyiler bu kulaklıktan.

Ses kalitesi fiyatına göre şahane. Özellikler BT, aux, çift cihaza bağlanma şahane. Malzeme kalitesi kötü :) Çok dikkatli kullanmama rağmen kronik bağlantı yerlerindeki çatlamayı yaşadım. Kullanıma engel değil. Bozulsa heralde ya aynısnı alırım ya da anker q45 alırım.

3 senedir kullanıyorum. Çok memnunum. Önerilen eqyu yaparsan şahane bir ses kalitesi var. Airpods Max, Sennheiser HD58x gibi kulaklarım da oldu. Ses kalitesi olarak en fazla %10-15 daha iyiler bu kulaklıktan.

Ses kalitesi fiyatına göre şahane. Özellikler BT, aux, çift cihaza bağlanma şahane. Malzeme kalitesi kötü :) Çok dikkatli kullanmama rağmen kronik bağlantı yerlerindeki çatlamayı yaşadım. Kullanıma engel değil. Bozulsa heralde ya aynısnı alırım ya da anker q45 alırım.
Kullanan birisini bulmak güzel oldu. Yani ben malıma özenirim ancak kronik bir sıkıntı varsa dediğin gibi onu bilemem. Ne zamandır listemdeydi alacaktım erteledim erteledim fiyatlar artınca almak nasip olacak gibi. 😅 Teşekkür ederim yorumun için. Fiyatının ürünü olduğunun düşünüyorum bende.

Şarj süresinde veya ses performansında sence bir fark oldu mu 3 sene içinde? Tabi bir de kafa ve kulak kısmındaki pedlerde soyulma var mı nasıl sağlam mı hala?

Son düzenleme:
Kullanan birisini bulmak güzel oldu. Yani ben malıma özenirim ancak kronik bir sıkıntı varsa dediğin gibi onu bilemem. Ne zamandır listemdeydi alacaktım erteledim erteledim fiyatlar artınca almak nasip olacak gibi. 😅 teşekkür ederim yorumun için. Fiyatının ürünü olduğunun düşünüyorum bende.

Şarj süresinde veya ses performansında sence bir fark oldu mu 3 sene içinde? Tabii bir de kafa ve kulak kısmındaki pedlerde soyulma var mı nasıl sağlam mı hala?

Ses performansı aynı. Pil ölçmedim ama zaten çok uzun gidiyor. 50-60 saatti başlarda. Pedler gitti, yenisini aldım. Zaten düzgün her ped 3 seneye gider. Gitmeyen pedde sıkıntı var :)

3 senedir kullanıyorum. Çok memnunum. Önerilen eqyu yaparsan şahane bir ses kalitesi var. AirPods Max, Sennheiser HD58X gibi kulaklarım da oldu. Ses kalitesi olarak en fazla %10-15 daha iyiler bu kulaklıktan.

Ses kalitesi fiyatına göre şahane. Özellikler BT, AUX, çift cihaza bağlanma şahane. Malzeme kalitesi kötü :) çok dikkatli kullanmama rağmen kronik bağlantı yerlerindeki çatlamayı yaşadım. Kullanıma engel değil. Bozulsa herhalde ya aynısnı alırım ya da Anker Q45 alırım.

Önerdiğin güzel EQ ayarı var mı bende Q35 kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı