20000 TL'ye laptop tavsiyesi

Bütçe
10.000-20.000

Huawei cihazlar için forumda bir olumsuz rehber var. Haberiniz olsun.

Tartışmayı çözüldü olarak işaretlemeyi unutmayın sonra insanlar boşuna vakit harcamasınlar.

Çözüldü nasıl yapacağım.

Son bir şey danışacağım. Bu FreeDOS laptopları aldığım markanın yetkili servisine götürüp W11 yükletebiliyor muyum? Hiç anlamıyorum ve karmaşık geliyor bana çünkü. Herhangi bir yere de yükletirsem garantisini de sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:
Çözüldü nasıl yapacağım.

Son bir şey danışacağım. Bu FreeDOS laptopları aldığım markanın yetkili servisine götürüp W11 yükletebiliyor muyum? Hiç anlamıyorum ve karmaşık geliyor bana çünkü. Herhangi bir yere de yükletirsem garantisini de sıkıntı olur mu?

Yükletebileceğinizi sanmıyorum, elinizde herhangi bir bilgisayar ve 32 GB flash bellek varsa kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz. Download Windows 11 kurulum ISO'sunu indirin, ardından Rufus programını indirip USB diske yazdırın. İnternette bununla ilgili tonlarca rehber var onlara bakıp yapabilirsiniz.

Çözüldü nasıl yapacağım.

Hocam başka bir yerde kurulumu rahatça yaptırabilirsin garantisi bozulmaz.

( Yorumumun yanında tik çıkması lazım ona tıklayıp çözüm olarak işaretleyebilirsin :) )

Geri
Yukarı