2023 Yılında Windows 7 kullanılır mı?

Windows 11 geçtiğinizde Bypass ederek kullanırsanız Valorant hata verir, 7 veya 8.1 kullanırsanız bu sefer destekten ötürü oynatmaz. Windows 10 çok kastığını düşünüyorsanız Windows 10 LTSC biraz iş görür.

1677603592941.png

Windows 10 da kalmanızı öneririm eğer bir yavaşlık varsa Windows 10 da AtlasOS kurabilirsiniz.

Ondan sonra API, DirectX 12 ve DLL hatalarıyla uğraşıp durun. Sisteminiz Windows 10 için uygunsa macera aramaya gerek yok.
Hocam doğru söylüyorsun ama ne bileyim yani. :D

Windows 11 geçtiğinizde Bypass ederek kullanırsanız Valorant hata verir, 7 veya 8.1 kullanırsanız bu sefer destekten ötürü oynatmaz. Windows 10 çok kastığını düşünüyorsanız Windows 10 LTSC biraz iş görür.
LTSC kullanıyorum şu an zaten ama bir kasıntı geliyor, belki psikolojikte olabilir bilmiyorum.

Aslında windows 11'i denedim, memnun değildim ve windows 10'a geçtim ve hala böyle bir ağırlık var gibi hissediyorum. Bilmiyorum belki de özlemişimdir. Sadece oynadığım sayılı oyun var.
Rainbow six siege
Valorant
CSGO
Sons of the forest
Hocam bence de sisteminizi heba etmeyin. Ben CS GO'yu Windows 8.1'de drop ile oynarken, Windows 10'da dropsuz oynuyordum. ( HDD olmasaydı muhtemelen 8.1 kullanmazdım. )

Birçok oyun artık 7-8-8.1 ile olan desteğini kesti. Maalesef Windows 7 çok da güzel bir işletim sistemi ama işte desteği kesildi. Ama Windows 10'da kalıp Windows 7 tema paketi kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı