Windows 7 2023 yılında kullanılır mı?

Sistemin eskiyse neden olmasın? :D Windows 7 bana göre daha stabil.
Eski bilgisayarımda halen XP kullanıyorum. Gayet iyi çalışıyor. Bazı modlu programlar sayesinde birkaç güncel programı kullanabiliyorum. (güncel derken 1, 2 yıl önce ki sürümü) anlayan anladı.

Hocam sistem toplayacağım zaten Windows 7 için.

Hocam sistem toplayacağım zaten Windows 7 için.
İnşallah bende toplayacağım. :D Sadece anakart kaldı geriye. Onun haricinde ki parçalar hazır.
XPli sistem topladım, sırada 7, ondan sonra sistem toplar mıyım bilmiyorum. (Ekran kartını bile bile 1GB olanı taktım.)

Dosya Ekleri

• 1662808379570.png
    1662808379570.png
    161,3 KB · Görüntüleme: 193
Neredeyse 2023 gelecek ve hala Windows 7 kullanılır mı?

Kullanılır neden kullanılmasın ama 8.1 en hızlısı en stabil olanıdır.

İnşallah bende toplayacağım. :D Sadece anakart kaldı geriye. Onun haricinde ki parçalar hazır.
XPli sistem topladım, sırada 7, ondan sonra sistem toplar mıyım bilmiyorum. (Ekran kartını bile bile 1GB olanı taktım.)

Benim ekran kartım la :D. HD 8350

Kullanılır neden kullanılmasın ama 8.1 en hızlısı en stabil olanıdır.

Benim ekran kartım la :D. HD 8350
Dün 80tlye aldığım bilgisayar parçaları arasından bu ekran kartı çıktı, taktım çalıştı. :D Aldıklarımın arasından sadece anakart arızalı. Gigabyte g31 anakart. Tetiklemiyor. Onun haricinde ki parçalar çalışıyor.

Dün 80TL'ye aldığım bilgisayar parçaları arasından bu ekran kartı çıktı, taktım çalıştı. :D Aldıklarımın arasından sadece anakart arızalı. Gigabyte G31 anakart. Tetiklemiyor. Onun haricinde ki parçalar çalışıyor.

Kısa devre olmuş olabilir anakart tetiklemiyorsa

Dün 80TL'ye aldığım bilgisayar parçaları arasından bu ekran kartı çıktı, taktım çalıştı. :D Aldıklarımın arasından sadece anakart arızalı. Gigabyte G31 anakart. Tetiklemiyor. Onun haricinde ki parçalar çalışıyor.

Minecraft oynatıyor cidden HD 8350 1.16.5'te 90 120 arası alıyor.

Kısa devre olmuş olabilir anakart tetiklemiyorsa
Bilmiyorum ya tamirciye vereceğim ya da başka bir anakart alacağım. Çalışsaydı 180TLye PC topluyordum. :D (100TL ise sonradan aldığım PSU)
Minecraft oynatıyor cidden HD 8350 1.16.5'te 90 120 arası alıyor.
Bi XP'de deneyeyim. :D Kaç FPS verecek merak ettim. (Büyük ihtimal işlemciden darboğaz olacak gibi)

Yeni konular

Geri
Yukarı