2024 yılında iPhone 11 alınır mı?

Alınmaz babamda var ara sıra bakıyorum telefonuna devri geçmiş gibi bende POCO kullanıyorum POCO X6 Pro öneririm.

Devri geçmiş saçma bir yorum olmuş en az 3 yıl daha iOS güncellemesi almaya devam edecek fiziksel olarak geçmiş olabilir ama yazılım olarak yeni IPhone'lardan bir farkı yok 4 yıl götürmesini istiyorsanız bütçenizi arttırıp ikinci el 12 almaya çalışın artmaz diyorsanız mecburen Android'e yöneleceksiniz fakat kalite olarak arada dağlar kadar fark var.

Devri geçmiş saçma bir yorum olmuş en az 3 yıl daha iOS güncellemesi almaya devam edecek fiziksel olarak geçmiş olabilir ama yazılım olarak yeni IPhone'lardan bir farkı yok 4 yıl götürmesini istiyorsanız bütçenizi arttırıp ikinci el 12 almaya çalışın artmaz diyorsanız mecburen Android'e yöneleceksiniz fakat kalite olarak arada dağlar kadar fark var.

Devri geçmiş derken güncelleme açısından değil ozellik olarak alinabilecek diğer telefonlara kiyasla söyledim.

İlla iPhone alacaksanız 11 almayın. SE 3 falan bakabilirsiniz, veyahut 2. el daha üst modellere falan bakın.

Alınmaz. Yenilenmiş cihaz da almanızı önermem. Bu bütçede Android tarafına yönelmeniz en iyisi olacaktır.

Yenilenmiş neden önermiyorsunuz hocam? Daha ucuz ve 0A yakın olduğu için tercih etmeyi düşünüyorum.

İlla iPhone alacaksanız 11 almayın. SE 3 falan bakabilirsiniz, veyahut 2. el daha üst modellere falan bakın.

SE 3 düşünmüyorum maalesef. Gerek sistem gereksinimleri gerekse de estetik görünüş açısından beğenemedim. iPhone 6'nın aynısı resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı