22 bin TL'ye kamera ve bataryası iyi olan telefon önerisi

recep.gunes20

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim için kamerası ve batarya önemlidir. 22K'ya kadar telefon önerisine açığım. Samsung S22 ama S22'de batarya korkutuyor beni. Bana bir akıl verin ya çok yakın zamanda telefon alacağım.

Teşekkür ederim, peki xiaomi 13 hakkında ne düşünürsünüz? İmei adresi yurtdışı tanıdık bir telefoncudan alabilirim.

Teşekkür ederim, peki Xiaomi 13 hakkında ne düşünürsünüz? IMEI adresi yurt dışı tanıdık bir telefoncudan alabilirim.

Xiaomi ürünlerini sevemiyorum. Güncelleme kalitesizliği. Ürün donanım olarak evet. Samsung'tan daha önde donanım veriyor. O güncelleme de o kalite görünmüyor. Benim düşünçem bu.

Teşekkür ederim, peki xiaomi 13 hakkında ne düşünürsünüz? İmei adresi yurtdışı tanıdık bir telefoncudan alabilirim.
samsung yada apple dışındaki telefonlara pek sıcak bakmıyorum, huawei de güzeldi ama google ile dava gibi bir olay olmuştu ve kendisini dışarıya kapatmıştı sanırsam kendi yaptığı google ve tarzı uygulamalar ile. Xiaomi ise telefon ürünlerinde hiç güven vermiyor bence. Benim tavsiyem Samsung bakmanız.

samsung yada apple dışındaki telefonlara pek sıcak bakmıyorum, huawei de güzeldi ama google ile dava gibi bir olay olmuştu ve kendisini dışarıya kapatmıştı sanırsam kendi yaptığı google ve tarzı uygulamalar ile. Xiaomi ise telefon ürünlerinde hiç güven vermiyor bence. Benim tavsiyem Samsung bakmanız.
Xiaomi ürünlerini sevemiyorum. Güncelleme kalitesizliği. Ürün donanım olarak evet. Samsung'tan daha önde donanım veriyor. O güncelleme de o kalite görünmüyor. Benim düşünçem bu.
Peki Samsung'da hangi modeli öneriyorsunuz? S22 batarya olarak üzer mi? Oyun oynayan biri değilim ama sosyal medyayı çok kullanırım gündelik hayatta.

S23FE Samsung resmi sitesinde 24K olduğuna göre tahminen satışa çıkınca 20-22K arası olacak. Onu alabilirsiniz eğer S22'nin bataryasına güvenmiyorsanız. Batarya dışında S22 her alanda daha iyi S23FE'den

S22 bütçede en iyi seçenek. Bütün isteklerin olduğu bir cihaz yok bu bütçede. Arttırıp S23 alabilirsin eğer alabiliyorsan. S22'nin pili aşırı yoğun kullanmazsan yetiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı