2200 TL 'ye Sistem Tavsiyesi

Ultra-high arası açacaktır 1080p'de.

Sistemi düzenledim gayet güzel oldu güle güle kullanınız.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    34,4 KB · Görüntüleme: 394
Son düzenleyen: Moderatör:
1600 mhz olsa bile işlemci 1333 mhz desteklediği için en fazla 1333 mhz'de çalışacaktır.

8 değil 6 çekirdekli. i5 daha maliyetli olacağı için amd tercih ettim. İsterseniz sizde bir tane i5 ile toplayın daha iyi olursa onu toplamasını öneririz.

Yalnız X8 serisindeki işlemcilerin 8 çekirdeğinin 4 ünün sanal olduğunu belirtmek isterim ve

@Slender™ Rise Of Tombraider sadece Xbox platformunda çıkmayacak mıydı ben mi yanlış biliyorum hatta ilk duyduğum zaman bayağı bir üzülmüştüm Tombraider 2013 efsaneydi çünkü.

Geçen yaz ayının başından beri araştırma yapıyorum 2300tl bütçeyle bu haftalarda kasa toparlayacağım beni dinlemeni tavsiye ederim öncelikle Amd işlemci seçmeni önsriyorum intel ile arasında 5-9 arasında fps fark ediyor bazı oyunlarda fakat intel tercih edersen anakarttan kısman gerekecek bence buna hiç gerek yok amd gayet yeterli olacaktır Fx 8320 kesinlikle bu bütçeye uygun anakart olarak gerek teklonojisi gerek sağlamlığı ve fiyatı uygun olduğu için gigabyte 970a ds3p almanı öneririm rev 2.0 bulabilirsen onu al oc ve içindeki irili ufaklı teklonojileri sayesinde baya işine yarayacaktır ram olarak kingston hyperx 2x4 dual kit almanı önerir fakat 4gb alırsan ekran kartını zotac gtx 780 yapabilirsin amsi taktirde r9 280x tri x modeli işini fazlasıyla görecektir. Gerçekten bu fiyata alabileceğin en yüksek performansı bu parçalarla alabilirsin.

AMD birakin, birakin, birakin.. AM4 soketi cikmadan AMD toparlanamaz. APU disinda tabi.

Gule gule kullan. :)

Intel i5-4460
ASUS H81M-D
GSKILL RipjawsX 8GB 1600MHz CL9 (Tek modül)
Powercolor R9 285 TurboDuo
Seagate Barracuda 1TB 7200RPM
Zalman Z3 Plus
Zalman ZM500-LE

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı