2300 bütçeli PC toplama

Genelde f/p ürünü yapıyorlar. Şahsen ben yeni sistemi toplayacağım sırasında AMD işlemci alacağım. Tabii ucuz olduğu için de bir kaç sıkıntısı yok değil.

Birde Arkadaşım bu pc üreticileri (casper,lenova,hp) gibi toptan alım yaptığından hazır pc daha iyi ve ucuz demişlerdi ondan kafam karıştı

Seni çok iyi kandırmış o arkadaşın :) Benimde Program yazılımcı abilerim "Hazır PC toplama pc fiyatına denk geliyor toplamaya gerek yok" diyorlar. Ama Casper vs. çok iyi işlemci ve Ram koyuyor. Müşteriyi kandırıyor. Ondan sonra anakartla ekran kartını düşük koyuyor :) CASPER'ın Kötü Olma Nedenleri | Technopat Sosyal bakmanı tavsiye ederim.

Boşu boşuna fazladan para vermiş olursun bilgisayara. i7 işlemciye ne gerek var ? Render mı yapacaksın ? Video mu editleyeceksin ? i7'nin i5'den ayrılan tek özelliği render-video olayı.

İşlemci hızı yönünden yüksek değilmi 3.6 ghz birde daha fazla idare etmezmi ram taktırmakta var toplamaya onu nasıl yapacam oem ürünlerde ram bulamadım

Seni çok iyi kandırmış o arkadaşın :) Benimde Program yazılımcı abilerim "Hazır PC toplama pc fiyatına denk geliyor toplamaya gerek yok" diyorlar. Ama Casper vs. çok iyi işlemci ve Ram koyuyor. Müşteriyi kandırıyor. Ondan sonra anakartla ekran kartını düşük koyuyor :) CASPER'ın Kötü Olma Nedenleri | Technopat Sosyal bakmanı tavsiye ederim.
Aynı şey rog'dada var 12000 tl pc'de gtx 780 koyuyorlar :D toplama yapsa 295 x 2 sığdırırsın. Hiçbir zaman hazır sistem almayın beyler.

Zaten hazır bilgisayar alıp harici ekran kartı alınca onu nasıl takacaksın ? Kasayı açtığın an garantisi iptal ediliyor...

Sanırım dediğiniz bilgisayar ASUS bilgisayar. Bir gece üşenmedim gittim ondan daha iyi parçaları daha ucuza yaptım, 11.000 civarı bir meblaya tekabül etmişti.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı