2300 TL'ye Topladığım Oyun Bilgisayarı

Patates

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

2300 TL'ye resimde gördüğünüz sistemi almayı düşünüyorum. Sizce eksikleri var mıdır? Varsa nelerdir? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Adsız.png

Ana kart olmamış, en azından b150m pro vdh almalısın. PSU ise 550w alsan en azından iyi olur. Ekran kartını r9 380x yapıp ana kartını b150m bazooka , işlemcini de i5 6500 yaparsın. Dilediğin zaman sistemini geliştirebilirsin

Merhaba, çok fazla acemi arkadaşımız var bu forumda. Ben artık mesaj yazmıyorum. H110M Pro VD düşük ve orta bütçe için f/p ürünüdür. Anakart'ın performansa PCI-Express slotu dışında hiçbir etkisi yoktur. Zaten H110M'de PCI-E 3.0 bulunuyor. Şöyle bir sistem önerebilirim. İsterseniz bu siteden ya da ucuz bulduğunuz siteden bu parçaları alıp bu sistemi toplayın. PSU konusunda ise 500W yeterlidir fakat kaliteli bir 500W PSU olması şart. İleriye dönük olması için sizin için 600W bir sistem topladım. Kasa'ya gelecek olursa pencereli ve dahili olarak 2x12cm LED fan ile geliyor.

aasad.jpg

• i5 6400
  • B150M Bazooka
  • Sapphire RX 470 8GB
  • WD 1TB Blue
  • Kingston 8GB DDR4
  • Zalman R1 600W

Hi-level marka RAM almayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı