Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 2.299TL!

EfeAkkaya

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus NVIDIA GeForce RTX 3070 Dual V2 OC---AMD Ryzen 5 7600X
Monitör: MSİ G274 QPF QD
Kulaklık: HyperX Alpha Wireless
Mouse: ASUS ROG GLADIUS III AimPoint
Klavye: A101 Klavyesi
Telefon: S20FE
GamePad: GC30 V2
Meslek
Yazılım Ve Donanım(Öğrenci)

Bu fiyat bandında Wireless kulaklık arayan için güzel bir seçenek. Kablosuz ses performansı ne kadar tatmin eder tartışılır ama kablolu kullanım seçeneği de olduğu için kullanıcıyı her türlü tatmin eder diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@pawEn Hocam fury sizin tavsiyeniz üzere aldım memnunum. Blackshark V2 önerdiniz 2630 Tl almadım hâla sizce bu alınır mı?
Araya 300 koyup V2 almak varken alınmaz. Yeni kulaklık almışsınız şuan neden bakıyorsunuz ki? Fury X'ten buna geçerseniz muhtemelen bir düşüş yaşarsınız. Tam performansını bilmiyorum ama @SadeceYiğit o kadarda iyi değil diyordu.

Araya 300 koyup V2 almak varken alınmaz. Yeni kulaklık almışsınız şu an neden bakıyorsunuz ki? Fury X'ten buna geçerseniz muhtemelen bir düşüş yaşarsınız. Tam performansını bilmiyorum ama @SadeceYiğit o kadar da iyi değil diyordu.

Hocam o kulaklığı kardeşime aldım. Gayet memnun. Tamam hocam teşekkürler yorumunuz için.

Araya 300 koyup V2 almak varken alınmaz. Yeni kulaklık almışsınız şu an neden bakıyorsunuz ki? Fury X'ten buna geçerseniz muhtemelen bir düşüş yaşarsınız. Tam performansını bilmiyorum ama @SadeceYiğit o kadar da iyi değil diyordu.

Zamanında alıp 2 ay gibi bir süre kullanıp satmış biri olarak söyleyebilirim ki ROG dediğimiz de yüksek kalite ürünler geliyor aklımıza lakin bu ürün ROG kalitesin diyemeyiz ortalama bir kullanıcıyı tatmin edecek bir kulaklık.

Dosya Ekleri

• 1714420176640.png
    1714420176640.png
    19,8 KB · Görüntüleme: 86
Katlanabilmesi ve harika bir koruyucu çantayla gelmesi çok güzel özellik. Arkadaşıma aldırdım, her kullandığında dua ediyor. Bir ara İncehesap'ta çok ucuzdu. Ben de kesinlikle tavsiye ederim.

Katlanabilmesi ve harika bir koruyucu çantayla gelmesi çok güzel özellik. Arkadaşıma aldırdım, her kullandığında dua ediyor. Bir ara İncehesap'ta çok ucuzdu. Ben de kesinlikle tavsiye ederim.
Blackshark ile bunun arasında kaldım ama sanırım blackshark alacağım.
Ayrıca bunun bağlantı noktası usb-c sanırım dönüştürücü almam gerekiyor kasaya bağlarken. İçinden dönüştürücü çıkıyormuş. Hâla çok kararsızım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı