25.000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
20000-25000
@realizm 14 Pro Max iOS 16 sebebiyle ısınıyor, burada yanlış bilgi yok.

14 Pro almayacak zaten hocam. Konuyu başlatan kişi IP12 mi 13 mü alayım diye soruyor. Android önermeyin sıkıldım diyor. Sorun bunu göre göre herkesin Samsung S23'ü savunup IPhone'un kötülemesi.

14 Pro almayacak zaten hocam. Konuyu başlatan kişi IP12 mi 13 mü alayım diye soruyor. Android önermeyin sıkıldım diyor. Sorun bunu göre göre herkesin Samsung S23'ü savunup IPhone'un kötülemesi.
Konu sahibi de Samsung S23 Ultra'nin ısındığını dile getiriyor. @yus4ff da 14 Pro Max de ısınıyor dedi ve haklı. Ben 14 Pro Max alın ya da almayın demedim.
Evet ben de S23 önerdim ama itiraz etmiyorum. Yine de düşünebilirsiniz manasında.

Konu sahibi de Samsung S23 Ultra'nin ısındığını dile getiriyor. @yus4ff da 14 Pro Max de ısınıyor dedi ve haklı. Ben 14 Pro Max alın ya da almayın demedim.
Evet ben de S23 önerdim ama itiraz etmiyorum. Yine de düşünebilirsiniz manasında.
İki markanında en üst modellerinden konu açıldığı için bende öyle söyledim ne alıyorsa alsın iPhone hakkında çok bilgim olmasada aralarında aşırı bir fark olmadığını düşünüyorum ki ben o paraya 2. el almanın mantıklı olmadığınıda düşünüyorum telefonlara kötü demiyorum.

tam olarak bu yani şurda 6 sayfa oldu ve beş sayfa full S23 diyor
Hocam benim sana tavsiyem S23 diyen arkadaşların hepsi kağıt üzerinde yazan özelliklere bakıyor. Tavsiyem iPhone 13 alman yönünde. S23 ile iPhone 13 karşılaştırılırsa günlük kullanımda iPhone 13 daha başarılı. Bunun en büyük sebebi tahmin edebileceğiniz gibi IOS. S23 android olduğu için o kadar para verilmemesi gerekiyor. Düz seri bir telefona o kadar para yığmak saçmalıktan ibaret. S23 Ultra veya S22 Ultra ile iPhone 14 Pro'yu bile karşılaştırsanız samsung alır. Ultra telefonları çok güzel yapıyorlar. Ama düz seri telefonlar birbirlerinin aynısı. Sadece işlemci değişiyor ve samsung fanboyları hemen seviniyorlar. Aynı apple gibi. Burada 25K üstü bir bütçeye ya ultra serisi bir telefon alın ya da gidin iPhone alın. Düz seri samsung'a 30K veren adamın aklını sorgularım ben.

Arkadaşlar merhaba. Bütçem belirli ve Android kullanmaktan gınağa geldi diyebilirim yazılımsal ve optimizasyon olarak iOS çok iyi ve artık iOS kullanmak istiyorum aklımda 2 seçenek var size de danışmak istedim iPhone 12 mi almalıyım veya bütçemin üstüne biraz daha çıkıp iPhone 13 mü? Bir farkları yok deniliyor ama sormak istedim yine de ve bu telefonları 2.el alacağım onu da belirtmek istedim.
Android alacaksan Samsung S23. iOS alacaksan bütçenin üzerine çıkıp iPhone 13 al.

Geri
Yukarı