25.000 TL Apple telefon tavsiyesi

Muhammet Erda

Hectopat
Daha fazla  
25k bütçem var, kredi kartına taksit ile alacağız. Gerekirse Gürcistan'a bile giderim, problem değil. Sizden tek istediğim önerdiğiniz telefonun Türkiye fiyatı ve Gürcistan fiyatını yazmanız.

25k bütçem var, kredi kartına taksit ile alacağız. Gerekirse Gürcistan'a bile giderim, problem değil. Sizden tek istediğim önerdiğiniz telefonun Türkiye fiyatı ve Gürcistan fiyatını yazmanız.

Hocam yurt dışından gelen telefon kullanım harcı 6K bandına çıkmıştı diye hatırlıyorum. Yurt dışından almak pasaport, harç, bilet vs. eklenince TRdeki fiyatla eş oluyor artık. Bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz 13 almanızı öneririm.

Hocam yurt dışından gelen telefon kullanım harcı 6K bandına çıkmıştı diye hatırlıyorum. Yurt dışından almak pasaport, harç, bilet vs. eklenince TRdeki fiyatla eş oluyor artık. Bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz 13 almanızı öneririm.
Hocam bütçeyi en yüksek 30000TL yapabilirim. Yaşım 16 olduğundan dolayı çok çok yükseltemem bütçeyi, zor biriktirdim zaten birde babamda borç alacağım, zor yani.
Ekrani büyük olursa güzel olur hocam şimdiden teşekkürler.

Hayır öyle değil. Şu an yurtdışında iphone 12 yi 12500 TL ye alabiliyorum. 6 bin TL kayıt ücreti dersek 18500 TL oluyor. Türkiye fiyatı ise 26 bin tl civarı.

İkinci el iPhone 12 Pro almanı tavsiye ederim. Taksit olayına gelince kredi kartından nakit avans çekip istediğin gibi taksitlendirme yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı