25.000 TL'ye motosiklet alınabilir mi?

UltimateTeam

Centipat
Klasik bisikletimi sattıktan sonra elektrikli bisikletlere ve mobiletlere bakmaya başladım, biraz bu fiyata 50CC civarında motorların olduğunu gördüm ama ne bisikletler ne de motorlar hakkında çok bir fikrim yok. Amacım markete falan gitmekti ama motor gibi bir şey alacaksam üniversiteye de gitmek için kullanabilirim, pek bilmiyorum. Ne tavsiye edersiniz? (B sınıfı ehliyetim var)

Son düzenleme:
Klasik bisikletimi sattıktan sonra elektrikli bisikletlere ve mobiletlere bakmaya başladım, biraz bu fiyata 50CC civarında motorların olduğunu gördüm ama ne bisikletler ne de motorlar hakkında çok bir fikrim yok. Amacım markete falan gitmekti ama motor gibi bir şey alacaksam üniversiteye de gitmek için kullanabilirim, pek bilmiyorum. Ne tavsiye edersiniz? (B sınıfı ehliyetim var)

2. el 50CC ya da CG alınır. Elektrikli bakılabilir yine.

2. el 50CC ya da CG alınır. Elektrikli bakılabilir yine.
Hocam bu sigorta işi nasıl oluyor biliyor musunuz? 50CC motorların sigortası yapılmadığı için kaza durumunda baş ağrıtabiliyormuş masraf olarak, muhtemelen bisikletlerde de durum böyledir ama emin değilim, araştırınca çok fazla detay çıktığını fark ettim.

Eski kullandığım elektrikli motorsikletin markası "Yuki" idi.
Hiçbir sorun ile karşılaşmadım.
Öneririm.
Hangi model hocam? 20k civarında 2-3 model vardı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı