25.000TL'ye kadar oyuncu laptopu önerisi

Bütçe
20000-25000 TL arası

Moonlit Wanderer

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba.

Dün akşam kardeşimle oyun oynamak için masaya oturmuştuk. Ben lavaboya gittiğim sırada kardeşim odaya girerken ayağı şarj aletine takılmış ve laptop masadan düşmüş. Sesi duydum, kardeşim odadan çıkmıştı. Küçük kardeşim koşarak abi, tuğra laptopu kırmış diye geldi ve tuğra'nın ağladığını söyledi. Lavabodan çıkıp yanına gittiğimde kardeşim ağlıyordu. Bilgisayarı tamir etmeye çalıştım fakat beceremedim. Zaten 7 yıllıktı ve birkaç kez kendim tamir etmiştim. Bu sefer plastikleri kırılmıştı. Plastik yapıştırıcısıyla yapmayı düşündüm ama yeni bir bilgisayar almaya karar verdim.

Kardeşimin 750 TL, benim 1500 TL bursumuz var. Taksitli bir şekilde yeni bir bilgisayar almayı düşünüyoruz. Bu konuda sizlerden de tavsiye almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun hocam.

Bütçe çıkarsa 12500H daha iyi olur durumdan dolayı alınabilecek en düşüğü attım.@Moonlit Wanderer

Geçmiş olsun hocam.

Bütçe çıkarsa 12500H daha iyi olur durumdan dolayı alınabilecek en düşüğü attım.@Moonlit Wanderer
Teşekkür ederim hocam. Başka öneriler de gelirse ona göre bakayım belki bütceye babamın desteği de gelirse ryzen 7 vs. bir sistem de alabilirim.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı