AMD ekran kartı indirildiğinde hata veriyor

Samurayy

Centipat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle. Bende bir R5 4600H işlemcili bir laptop var. Birinci ekran kartı NVIDIA ikinci ekran kartı AMD Radeon Graphics. Fakat bugün laptopa 2. bir monitör bağladım ve yeniden başlattıktan sonra sürücü çöktü. DDU ile kaldırıp tekrar denedim fakat uyumlu değil hatası aldım. İşlemci sürücüsünü indirince olmuyor acaba grafik sürücüsü olarak mı indirmem lazım? Hiç bilmiyorum.
1714586681845.png

Dosya Ekleri

• 1714586652289.png
    1714586652289.png
    23,4 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2184054

Bakın yukarıda her şeyi attım bakar mısınız bir de indirdikten sonra böyle bir hata veriyor AMD Software'e giriş yapamıyorum.

Attığınız resimde link var orada ne yapacağınız söylüyor.

Orada diyor ki; "bu sorunu çözmeye yardımcı olması için lütfen AMD Yazılım Uyumluluk Aracı'nı çalıştırın. Bu yardımcı program, o anda kurulu olan AMD grafik sürücüsü için AMD yazılımının uyumlu bir sürümünü otomatik olarak bulmalı ve yüklemelidir."

Orada diyor ki; "bu sorunu çözmeye yardımcı olması için lütfen AMD Yazılım Uyumluluk Aracı'nı çalıştırın. Bu yardımcı program, o anda kurulu olan AMD grafik sürücüsü için AMD yazılımının uyumlu bir sürümünü otomatik olarak bulmalı ve yüklemelidir."
finished uptalling dedi şimdi ne yapmalıyım

1714588189175.png
şimdide böyle bir şey çıktı

Son düzenleme:
Hocam dün çok uğraşmadan pc yi kapattım ve anlamadığım bir şekilde bugün sorun düzelmiş. AMD software a giriş yapabiliyorum ve aygıt yöneticisinde sorun yok şuanda. Gerçekten çok garip iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı