25.000TL'ye kadar Samsung TV önerisi

Daha fazla  
Selam, özellikle Samsung istiyoruz estetik açıdan başka marka önermeyin.
55'ten 65 inç e kadar ekran boyutu tercihimiz.
QLED veya OLED panel arıyoruz ama OLED'in sorunsuz modellerinden önerirseniz iyi olur her ne kadar OLED daha iyi olsa da şikayet dolu bir OLED yerine QLED tercih ediyoruz.
120Hz olmasına gerek yok ama olursa da iyi olur.
4K çözünürlük.
Smart TV.
HDR konusunda çok bilgim yok HDR1000 olsun diyemeyeceğim ama HDR özelliği de iyi olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung da Oled yok zaten. Quantom oled var o da bu paraya olmaz. Qled de para verilmez. O yüzden, öneremedim..

55 inch için 25k ortalama bir fiyat, 65 için ise anca giriş seviyesi alınır. Yani samsung istiyorsanız zaten çok da seçeneğiniz yok. O fiyata yakın olanı alabilirsiniz. Ben ekran değince lg tarafındayım.

Samsung da Oled yok zaten. Quantom oled var o da bu paraya olmaz. Qled de para verilmez. O yüzden, öneremedim..

55 inch için 25k ortalama bir fiyat, 65 için ise anca giriş seviyesi alınır. Yani samsung istiyorsanız zaten çok da seçeneğiniz yok. O fiyata yakın olanı alabilirsiniz. Ben ekran değince lg tarafındayım.
Qled'e neden para verilmez hocam?

Qled'e neden para verilmez hocam?
Qled samsunun olede karşı yaptığı patlak renkli eski Led teknolojisi. Bu zamanda ben şiddetle oled alınması taraftarıyım.

mini led, oled, q oled gibi teknolojiler varken qled cidden en eski ve kötüsü şuan. Yani bildiğin düz led.

Qled samsunun olede karşı yaptığı patlak renkli eski Led teknolojisi. Bu zamanda ben şiddetle oled alınması taraftarıyım.

mini led, oled, q oled gibi teknolojiler varken qled cidden en eski ve kötüsü şuan. Yani bildiğin düz led.
QLED miniled'in OLED'den geri kalır bir yanı yok. Hatta çok daha iyi, ileride yanma riski olmadan uzun yıllar boyunca kullanırsınız.

QLED miniled'in OLED'den geri kalır bir yanı yok. Hatta çok daha iyi, ileride yanma riski olmadan uzun yıllar boyunca kullanırsınız.
Özür dilerim ama herhangi bir led in oledden iyi olması gibi bir olasılık yok. Yanma olayını bitirdiler 2021 serileriyle ve de yanma artık garanti kapsamında.

Neye dayanarak böyle dediğinizi anlamadım ama yanlış biliyorsunuz.

Özür dilerim ama herhangi bir led in oledden iyi olması gibi bir olasılık yok. Yanma olayını bitirdiler 2021 serileriyle ve de yanma artık garanti kapsamında.

Neye dayanarak böyle dediğinizi anlamadım ama yanlış biliyorsunuz.
Öncelikle miniled nedir ne değildir diye araştırmanızı tavsiye ederim, bildiğiniz led ile alakası yok.

Miniled TV'lerin yanma riski olmadığı için ve OLED kadar gerçek siyahları verdiğinden dolayi kesinlikle miniled tercih edilmeli.

Yanma olayına gelirsek, bütün OLED'lerde olur, hangi yılda çıktığı farketmez.
Yanma olayı garanti kapsamında olması hiç birşeyi ifade etmiyor, zaten 2 yıl içinde de yanmıyor.
Ben televizyonu aldıktan 5 sene sonrasına bakarım, ilk 2 yıl içerisinde yanması zaten çok zordur.

OLED alıp diken üstünde duracağıma, QLED Miniled alırım kafam rahat olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı