25-30 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
25-30K

pashanim36

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bu Haziran'ın sonunda kendime bir oyuncu laptopu almak istiyorum. 25-30 bin TL bütçem var. 30 bini biraz geçebilir bana güzel bir laptop önerir misiniz? Fazla bilgim yok. Arkadaşımdan HP Victus 16 RTX 4050 16 GB RAM i5 önerisi aldım. Yine de sorayım dedım.

Öneri yapamam ama monster tecrübeni söyleyebilirim özellikleri yazdığına benzer sadece ekran kartı rtx 3050. Birkaç şeyi aynı anda açınca fan çok sesli şekilde sürekli çalışıyor ve çok fazla ısınıyor. Bence monsterı ele derim ben onun dışındakilerde bi fikrim yok.

İkisinden biri.

Arkadaşlar selam. Bu Haziran'ın sonunda kendime bir oyuncu laptopu almak istiyorum. 25-30 bin TL bütçem var. 30 bini biraz geçebilir bana güzel bir laptop önerir misiniz? Fazla bilgim yok. Arkadaşımdan HP Victus 16 RTX 4050 16 GB RAM i5 önerisi aldım. Yine de sorayım dedım.

İndirimde 4060 var ve Monster Tulpar serisinden.

Atılan Nitro 16'yı alın.

Öneri yapamam ama Monster tecrübeni söyleyebilirim özellikleri yazdığına benzer sadece ekran kartı RTX 3050. birkaç şeyi aynı anda açınca fan çok sesli şekilde sürekli çalışıyor ve çok fazla ısınıyor. Bence Monster'ı ele derim ben onun dışındakilerde bir fikrim yok.

Tamamdır teşekkürler.

İkisinden biri.

Teşekkür ederim Nitro 16 alacağım.

Arkadaşlar bu mu yoksa Nitro 16 mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı