25 Liraya Gaming Mouse Önerisi

Kesinlikle mutlu olmayacaksınız. En az 50 tl'lik bir bütçe olmalı gaming ekipman için. 25 TL'ye en fazla plug and play, ofis fare'sinin süslü halini alabilirsiniz.

Kesinlikle mutlu olmayacaksınız. En az 50 tl'lik bir bütçe olmalı gaming ekipman için. 25 TL'ye en fazla plug and play, ofis fare'sinin süslü halini alabilirsiniz.
Mutluluk kişiye göre değişir. Şimdilik bütçem bu kadar olduğu için bu fiyata arıyorum daha da üstüne şimdilik ihtiyacım yok en fazla 30 liralık alabilirim.

Mutluluk kişiye göre değişir. Şimdilik bütçem bu kadar olduğu için bu fiyata arıyorum daha da üstüne şimdilik ihtiyacım yok en fazla 30 liralık alabilirim.

Bende sizin gibi düşünüyordum fakat Everest alınca değişti görüşüm. En iyisi idare edin. A4 Tech bloddy V3 alın derim.

Everest ürünlerine para vermeyin. Gerçekten paranızı çöpe atarsınız. Bundan emin olabilirsiniz. Bunun yerine ergonomik ve performanslı bir mouse önerisi isteyip 'Gaming' tabirini kafanızdan silin. Bu bütçeyle alınacak bir 'gaming' mouse sizi tatmin etmez, etse bile bir süre sonra parçalarını toplarsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı