2500-3000 TL Oyun Amaçlı Laptop Tavsiyesi

mistanbul

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Aylar önce oyun oynamaya yeterli gördüğüm bir laptop almıştım. Sözde oyuncu laptopu diye. Malum marka... Oyunu açıyorum kasıyor, kapanıyor vs. bir sürü sorunla karşılaştım. Yeni bir laptop almamın vakti geldi. Sürekli seyahat halindeyim, bu yüzden dizüstü alacağım. Bütçem 3000 TL. Steam'de oyunlara verecek param kalsın diye bilgisayara 2800 TL ayırmayı düşünüyorum. 3000 TL de olabilir, 1-2 hafta oyunsuz gezeriz orada sıkıntımız yok. Sıkıntı şu ki, bir daha problem yaşamak istemiyorum. Oyun donmasıydı, oyun kapanmasıydı, oyun açılmaması vs. bunları yaşamak istemiyorum. Ben iki ürün buldum:

Msi Gl62 6qd-079xtr İ5-6300hq 8gb Ddr4 Gtx950m Ddr3 2gb 1tb 7200r 497 - n11.com

Asus Laptop I7 3.60ghz 12gb 1tb 4gb Gtx 950m Notebook 550 - n11.com

Bu bütçe ile bana alabileceğim en iyi oyun laptopu hangisidir? Önerebileceğiniz başka ürün var mı? Sadece oyun amaçlı olacak. Eski, yeni farketmeden her tür oyunu oynarım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı