2500-3000TL Bütçe Sistem mi Konsol Mu?

son kararım masaüstü arkadaşlar alacağım sistem içinde konu açmıştım güzel tavsiyeler geldi ve kararımı verdim 2-3 hafta içinde sistemi toplamış olacağım bir aksilik olmazsa :)

Aldığınız zaman oyunlarınızı da orijinal almanızı tavsiye ederim. Steam zaten indirimleriyle baya yardımcı oluyor. Hem de çökme problemleriyle ve optimizasyon sorunlarıyla karşılaşmazsınız.

Aldığınız zaman oyunlarınızı da orijinal almanızı tavsiye ederim. Steam zaten indirimleriyle baya yardımcı oluyor. Hem de çökme problemleriyle ve optimizasyon sorunlarıyla karşılaşmazsınız.
açıkcası her oyunu satın alamıyorum ama elimden geldiğince özellikle sevdiğim destek vermek istediğim firmaların oyunlarını satın almaya özen gösteriyorum.

Şöyle bir görüş belirteyim ben o zaman buna göre tercihinizi yapın.

PC toplarsanız daha iyi seviyede grafikler elde edebilirsiniz oyunlarda. İleride 1-2 parçayı değiştirerek daha sonra çıkacak olan oyunları da oynayabilirsiniz. (Sonra çıkacak konsola yine bu kadar para vermek yerine.)
PS'ın avantajları ise yattığınız yerden oyun oynayabilecek olmanız, Bu oyunu çalıştırıyor mu kasıyor mu gibi dertlerin olmaması. Ama bu beraberinde biraz daha düşük seviye grafikleri ve parça değiştirememe durumunu da beraberinde getiriyor. Tamamen nasıl oynamak istediğinize bağlı.
Haklısın fakat yattığın yerden oyun oynamak sadece ps'e özel bir durum değil. Sende git benim gibi logitech f710 al yat yatağına yayıla yayıla oyna :D

Kesinlikle
Haklısın fakat yattığın yerden oyun oynamak sadece ps'e özel bir durum değil. Sende git benim gibi logitech f710 al yat yatağına yayıla yayıla oyna :D
Kesinlikle o yatip oyna konsolda tamamen bahane. Bendede f710 var,yatarak oynuyordum :D ama sirf pc yi secmeme nedenim sorunlu oyunlar far cry 4 e 90tl verdim oyunu sorunlu bitirdim. Daha bir,cok oyun var bu durumda olan..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı