2500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2500

wasnope

Decapat
Daha fazla  
Yeni bir kulak alacağım ve mikrofon kalitesi benim icin önemli, boğuk bir mikrofon istemiyorum. Görüntüsü de hos duracak rahat bir şey arıyorum. Şu anlık kararım HyperX Cloud 2, önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 2500.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir kulak alacağım ve mikrofon kalitesi benim icin önemli, boğuk bir mikrofon istemiyorum. Görüntüsü de hos duracak rahat bir şey arıyorum. Şu anlık kararım HyperX Cloud 2, önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 2500.
Mikrofon önemli dediğiniz için Corsair HS80.

BS V2 , eğer bütçe çıkarsa HS 80 daha iyidir.

HS80'in mikrofon kalitesi profesyonel içerik üretmek için kullanılmaz. Gereksiz iyi onun yerine malzeme kalitesine özenip V2 SE seviyesinde bir mikrofon yapsalar daha iyi olurmuş.
Yayın için yeterde artar, ayrıca hs 80 görüntüleme/ses kasmada daha iyi iş çıkarıyor.

Mikrofon önemli dediğiniz için Corsair HS80.
İtopya'da indirim vardı fakat web stoğu bitmiş, onun haricinde de en uygun 3000 TL'ye bulunabiliyor. CORSAIR HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround Beyaz Kablolu Gaming Kulaklik | ITOPYA

Size Razer Blackshark V2 Special Edition öneririm o zaman. Mikrofon hariç çoğu yönden HS80'den iyi zaten. Yanlış anlamayın, bunun da mikrofonu çok iyi ama HS80 biraz daha iyi. RAZER BLACKSHARK V2 GAMİNG KULAKLIK SPECİAL EDİTİON fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

İtopya'da indirim vardı fakat web stoğu bitmiş, onun haricinde de en uygun 3000 TL'ye bulunabiliyor. CORSAIR HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround Beyaz Kablolu Gaming Kulaklik | ITOPYA

Size Razer Blackshark V2 Special Edition öneririm o zaman. Mikrofon hariç çoğu yönden HS80'den iyi zaten. Yanlış anlamayın, bunun da mikrofonu çok iyi ama HS80 biraz daha iyi. RAZER BLACKSHARK V2 GAMİNG KULAKLIK SPECİAL EDİTİON fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

1714337451994.png

Ee yani hocam?

Neden hocam anlamadım tam.
Hocam zaten profesyonel içerik üreten birisi harici mikrofon almalı diye düşünüyorum. Arkadaşında öyle bir belirtisi olmamış. Arkadaşlarla konuşurken veya oyunda konuşurken V2 SE'nin mikrofonu gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı