2500 TL PSU önerisi

Delta'nın stoğu yok. A650BN Vatan'da 1857 TL;

Hocam ileride sistemimi yükseltmeyi düşünüyorum. O yüzden 650W bir PSU düşünmüyorum artık. En az 750W PSU önerisi yapar mısınız? 3000 TLye çıkabilirim

Nerede satıyorsunuz hocam? Tam modeli nedir? Ne kadar kullandınız? Geri dönüş yaparsanız sevinirim 🙂

Biraz daha çıkabilirseniz;

Çıkamazsanız;

Ya da MSI A750GL veya High Power Performance GD750 indirim yakalayabilirseniz, belki 3000 TL'ye yakın bulunabilir.

Biraz daha çıkabilirseniz;

Çıkamazsanız;

XPG attığınız modüler midir?

Bir önceki mesajımda Kyber 750W modüler yazmışım (mesajı düzenledim), o da modüler değil bu arada.

Bilgim olmayan bir model, bir şey söylemek pek de doğru olmaz.
Modüler olsa eski psumdan kabloları çıkartıp direkt yenisine takacaktım. Şimdi düşününce modüler olmasa da pek sorun çıkartacağını düşünmüyorum. Teşekkürler hocam.

Bir önceki mesajımda Kyber 750W için modüler yazmışım (mesajı düzenledim), o da modüler değil bu arada.

Bilgim olmayan bir model, bir şey söylemek pek de doğru olmaz.

@Oreki görürse daha fazla yardımcı olabilir.

Kyber olan modeli Aris reviewlemişti. Pylon'dan hallice. Sertifika yanıltıcı...

Bir de ben BFG Gold incelemesini düzenleyeceğim, en son bir şey yazdım yorum olarak ona da bakabilirsin. 750-850W modeli CSZ değil, GPX platformuna ait. 1000-1200W olan sürümleri CSZ.

Yani platform olarak A750GL ile aynı ama kapasitörleri bariz daha üstün. O yüzden aradaki farka değebilir. Ömürleri konusunda fark var çünkü epey.

Kyber olan modeli Aris reviewlemişti. Pylon'dan hallice. Sertifika yanıltıcı...

Doğrudur. Pylon'un kırpılmışı gibi ama testleri birbirine yakın.

Bir de ben BFG Gold incelemesini düzenleyeceğim, en son bir şey yazdım yorum olarak ona da bakabilirsin. 750-850W modeli CSZ değil, GPX platformuna ait. 1000-1200W olan sürümleri CSZ.

Teşekkürler. Takipteyiz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı