2500 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
2000-2500
Gece ekran ışığında tuşlar rahatlıkla gözüküyor mu?
Hayır malesef. Sarı novely keycapsleri ama referans noktası veriyor. Açık renkli keycapleri olsaydı bilgisayar ışığıyla gözükürdü ama horizon modelinde bilgisayar ışığı sadece sarı renkli keycapleri aydınlatıyor bir tık. O da ezbere yazmayı kolaylaştırıyor. Ben üreticiyle iletişime geçtiğimde klavyeye ışık modlaması yapılıp yapılamadığını sorduğumda bana tutorial verdiler. Işık ekleyebiliyorsun, pcb'de lehim yerleri var ama nasıl bir led alacağımı bilmediğimden yapamıyorum şuanlık. Arka plana statik beyaz bir led lehimleyebilmek istiyorum ben.

Hayır malesef. Sarı novely keycapsleri ama referans noktası veriyor. Açık renkli keycapleri olsaydı bilgisayar ışığıyla gözükürdü ama horizon modelinde bilgisayar ışığı sadece sarı renkli keycapleri aydınlatıyor bir tık. O da ezbere yazmayı kolaylaştırıyor. Ben üreticiyle iletişime geçtiğimde klavyeye ışık modlaması yapılıp yapılamadığını sorduğumda bana tutorial verdiler. Işık ekleyebiliyorsun, pcb'de lehim yerleri var ama nasıl bir led alacağımı bilmediğimden yapamıyorum şuanlık. Arka plana statik beyaz bir led lehimleyebilmek istiyorum ben.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kanal sahibi kendi software'ı destekliyor demiş sanırım alıp ileride modlayacağım teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kanal sahibi kendi software'ı destekliyor demiş sanırım alıp ileride modlayacağım teşekkürler.
Evet dediğim gibi FN + F9'dan F12'ye kadar olan tuşlar ışık kontrolü yapıyor. Ben LED olarak ne alıp lehimlemem gerektiğini bilmiyorum. O yüzden bir şey yapamadım henüz. Akko'nun bana attığı tutorial bu, işinize yarayacaktır indirin dursun masaüstünüzde.

Led Lehimleme
Nasıl bir led kullanıldığını bilen vardır belki.

Rampage RMK-X1 Miracle USB Full RGB aydınlatmalı Q jixian blue Switch Gaming oyuncu mekanik klavye​

1270 TL.

Rampage KB-R29 Grand series RGB LED'li mekanik red optical Switch Gaming oyuncu klavyesi​

1.399, 00 TL.

MSI mekanik oyun klavyesi GK50Z RGB LED arkadan aydınlatmalı (yurt dışından)​

1930 TL.

Bu markalar hem kaliteli hem de senin istediğin gibi bir bak derim.

Bu markalar hem çöp hem de senin istemeyeceğin gibi bir bakma derim diyecektin.

Evet dediğim gibi FN + F9'dan F12'ye kadar olan tuşlar ışık kontrolü yapıyor. Ben LED olarak ne alıp lehimlemem gerektiğini bilmiyorum. Sadece o yüzden bir şey yapmadım henüz. Akko'nun bana attığı tutorial bu işinize yarayacaktır indirin dursun masaüstünüzde

Led Lehimleme
Nasıl bir led kullanıldığını bilen vardır belki.
Teşekkürler seni bana Allah gönderdi çok arada kalıyordum bilmiyordum led modlama diye bir şey olduğunu. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı