2750 TL bütçe 144 Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
2750

YIKIK NECMİ

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bir monitör almayı planlıyorum bütçem 2500 TL civarı. Sadece rekabetçi oyunlar oynayan biri değilim hikayeli oyunlarda oynayan biri olarak bir monitör arıyorum. 144 Hz 23.6 inç civarı olması önceliğim. Hem renk doygunluğu hem de rekabet oyunları için ideal F/P önerileri arıyorum.

ViewSonic VX2458-P-mhd 23.6
AOC 24G2AE/BK 24" 1ms modelleri gözüme çarptı varsa tavsiyeleriniz iyi olur.

Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bir monitör almayı planlıyorum bütçem 2500 TL civarı. Sadece rekabetçi oyunlar oynayan biri değilim hikayeli oyunlarda oynayan biri olarak bir monitör arıyorum. 144 Hz 23.6 inç civarı olması önceliğim. Hem renk doygunluğu hem de rekabet oyunları için ideal F/P önerileri arıyorum.

ViewSonic VX2458-P-mhd 23.6
AOC 24G2AE/BK 24" 1ms modelleri gözüme çarptı varsa tavsiyeleriniz iyi olur.

AOC tavsiye ederim.

Normalde bütçeyi bir tık arttırabilirsen gibisinden cümleleri pek sevmesem de 3000 TL'ye kadar alınabilecek en iyi monitörlerden birinin linkini bırakıyorum aşağıya. Dilersen bir bakabilirsin pişman olacağını sanmıyorum 👍

Asus TUF Gaming VG249Q1A 23.8” 1ms 165Hz (HDMI+Display) Freesync Full HD IPS LED Monitör

Bu monitörü almış biri olarak renkleriyle ilgili sorun yaşadığımı belirtmek isterim. Forumdaki başka bir arkadaşta aynı konudan şikayetçi. TUF Gaming VG249Q1A sarı rengi kötü gösteriyor

AOC benimde dikkatimi çekti fakat bir arkadaş AOC 24G2AE Nasıldır? burada yükseklikten ötürü boyunla ilgili sorun yaşanabileceği yazılmış.

Normalde bütçeyi bir tık arttırabilirsen gibisinden cümleleri pek sevmesem de 3000 TL'ye kadar alınabilecek en iyi monitörlerden birinin linkini bırakıyorum aşağıya. Dilersen bir bakabilirsin pişman olacağını sanmıyorum 👍

Asus TUF Gaming VG249Q1A 23.8” 1ms 165Hz (HDMI+Display) Freesync Full HD IPS LED Monitör

Bu monitörü önceki bilgisayarım için almıştım iyi bir monitör ama içime sinmeyen bir şey var. Üniversite için Isparta'ya gideceğim orada kullanacağım bu yenı alacağımı.(abim aktif kullanıyor ASUS monitörü.) başka önerin varsa alırım

Yeni konular

Geri
Yukarı