2K monitör için ekran kartı tavsiyesi

Çakır35

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde 260 Hz 2K monitör ve Ryzen 7500F işlemci mevcut.
NVIDIA 4070 ve AMD 7800 XT arasında kaldım. Ya da bu fiyat bantlarında daha iyi bildiğiniz varsa önerebilir misiniz? FPS ve hikayeli oyunlar için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Testlerin de gösterdiği üzere 4070 daha iyi ekstra olarak yazılım sorunsuzluğu daha iyi RT performansı DLSS ve fg özelliği olsun NVIDIA bence daha üstün.

Edit super versiyonuymuş testler arada aşağı yukarı 10-15FPS bir fark var düz 4070 ile fakat yazılımsal destekl ile yine de 4070 7800XT'den iyidir gözümde.

25-26k

Testlerin de gösterdiği üzere 4070 daha iyi ekstra olarak yazılım sorunsuzluğu daha iyi RT performansı DLSS ve fg özelliği olsun NVIDIA bence daha üstün.

Edit super versiyonuymuş testler arada aşağı yukarı 10-15FPS bir fark var düz 4070 ile fakat yazılımsal destekl ile yine de 4070 7800XT'den iyidir gözümde.
4070in ultra ayarlarda 12 gb vram sıkıntı yaratır mı

25-26k

4070'in Ultra ayarlarda 12 GB VRAM sıkıntı yaratır mı?

3080 kullanıcısıyım 10GB VRAM var ve 2K da kullanıyorum VRAM'den sorun yaşamadım.

İki kartta temelde aynı bütçene uygun olanı alabilirsin.

Geri
Yukarı