3-4 bin TL 144-165 Hz monitör önerisi

Bar107

Kilopat
Daha fazla  
Bana 144 veya 165 Hz ya da daha yüksek olan, 1 ms tepkime süresi olan, 3 veya 4 bin TL arası bir monitör önerir misiniz? Ben Casper Excalibur 200 ms alacaktım kavisli olanlardan lakin çok kötü monitör diyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O Fiyata 165 Hz iyi monitör bulman neredeyse yok gibi bir şey.
Gigabyte G24F-2 Modeli 3800 TL indirime düştü geçenlerde ancak onu alırsan alırsın ki daha düşeceğini zannetmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kavisli almadım kötü yorumlarda vardı hakkında
bu modeli aldım fakat fiyatı 1k kadar artmış farklı modeller bakıp yardımcı olmaya çalışacağım.

Bana 144 veya 165 Hz ya da daha yüksek olan, 1 ms tepkime süresi olan, 3 veya 4 bin TL arası bir monitör önerir misiniz? Ben Casper Excalibur 200 ms alacaktım kavisli olanlardan lakin çok kötü monitör diyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?
kuzenim geçen hafta LG ultragear modelini aldı ve gayet iyi. fiyatı da 3200 bandında linkini sorup atarım buraya

O fiyata 165 Hz iyi monitör bulman neredeyse yok gibi bir şey.
Gigabyte G24F-2 modeli 3800 TL indirime düştü geçenlerde ancak onu alırsan alırsın ki daha düşeceğini zannetmiyorum.

Usta param var 5 k ya kadar çıkarım lakin hem parama kıyamıyorum hem de alacagım sistem FPS olarak nasıl bir performans verir kestiremiyorum.

https://www.amazon.com.tr/Samsung-LS24AG300NRXUF-Odyssey-Çerçevesiz-Monitörü/dp/B0BVP6JD56?ref_=Oct_DLandingS_D_617bec73_0&tag=technopattr-21
Şuna bir gözatın.

Kuzenim geçen hafta LG UltraGear modelini aldı ve gayet iyi. Fiyatı da 3200 bandında linkini sorup atarım buraya.

Baktım ona da şu an neden ondan vazgeçtiğimi hatırlamıyorum ya IPS panel değildi ya da 6 bitin 8 bite devşirilmiş haliydi.

https://www.amazon.com.tr/Samsung-LS24AG300NRXUF-Odyssey-Çerçevesiz-Monitörü/dp/B0BVP6JD56?ref_=Oct_DLandingS_D_617bec73_0&tag=technopattr-21
Şuna bir gözatın.

VA panel ve dispileyport yok. Yenede teşekkürler.

Bende kavisli almadım kötü yorumlarda vardı hakkında.
Bu modeli aldım fakat fiyatı 1K kadar artmış farklı modeller bakıp yardımcı olmaya çalışacağım.

Bak bunu tuttum sen sıkıntı görmedim güzel kullanışlı diyorsan bunu alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı