3-4 bin TL 144-165 Hz monitör önerisi

O fiyata 165 Hz iyi monitör bulman neredeyse yok gibi bir şey.
Gigabyte G24F-2 modeli 3800 TL indirime düştü geçenlerde ancak onu alırsan alırsın ki daha düşeceğini zannetmiyorum.

Bunu da begendim lakin displey port 1.1 versiyon yeterli mi sizce 165 veya 180 Hz için?

VG249Q1A kullanıyorum IPS panel 165 Hz gayet iyi ghosting ölü pixel vs. hiçbir şey yok düşünebilirsin.

Nedense bu TUF serisini pek tutmuyorlar sebebini bilmiyorum.

Şu an kullanıyorum, Nays ile alırsan bir de kupon eklersen süper olur çok memnunum ben sorunsuz.

Nays'la nasıl alınıyor ve kupon nereden bulabilirim?

Bunu da begendim lakin displey port 1.1 versiyon yeterli mi sizce 165 veya 180 Hz için?

Araştırın hocam buradan anlatılmaz o, Kupon için farklı satış platformlarda ürünü bulun ve çark, kupon vs etkinliklerine katılın.

Vallahi kanka ben almadan önce de kötü falan diyorlardı ben gittim 3400 civarı bir şeye almıştım gayet memnunum 3400TL'ye IPS panel 165Hz olması gerçekten çok iyi bence biraz araştır internette videoları düşünebilirsin gerçekten güzel

Vallahi kanka ben almadan önce de kötü falan diyorlardı ben gittim 3400 civarı bir şeye almıştım gayet memnunum 3400TL'ye IPS panel 165Hz olması gerçekten çok iyi bence biraz araştır internette videoları düşünebilirsin gerçekten güzel.

Tamam hocam tufa bakacagım.

Tamam hocam tufa bakacagım.

Konu içindeki G3 direkt alınmaz. G24-20 de ise cw sorunu var genel olarak.

Hala almadıysan şunu öneririm.

Nays kart ile 250 TL geri ödeme alabilirsin.

Konu içindeki G3 alınmaz. G24-20 de ise cw sorunu var genel olarak.

Hala almadıysan şunu öneririm.

Nays kart ile 250 TL geri ödeme alabilirsin.

Monitörü bizzat kullandığımı ifade ettim, Ölü Pixel,Cw sorunu, ghosting, hiçbir sorunu yok, he ürünün hatası, ölü pixel barındıran veya Cw sorunu olanı üretilebilir, çok genel konuşuyorsunuz.

Monitörü bizzat kullandığımı ifade ettim, ölü pixel, cw sorunu, ghosting, hiçbir sorunu yok, he ürünün hatası, ölü pixel barındıran veya cw sorunu olanı üretilebilir, çok genel konuşuyorsunuz.

Forumda kime sorarsan sor sana G24-20 de cw sorunu yaşanabildiğini söyleyecektir.
Hatta birkaç konu veya alıntı bırakayım.

Kimisi çok şiddetli yaşıyor kimisi az yaşıyor veya yaşamıyor şansa bağlı. Üründe böyle bir sorun olma şansı olduğu için önerisini vermiyorum şahsen.

Körü körüne hiçbir ürünü övmeye veya gömmeye gerek yok olabilecek bir durumu belirtiyorum.

G24-20 memnunum, cw var.

Var ama kulağını monitörün arkasına götürmedigin sürece anlaşılmıyor zaten kasa gürültüsü de onu bastırıyor.

Ben yandım sen yanma al geç. Lenovo G24-20 aldım akşam sessizliğinde cw kulaklarımı çiziyor resmen.

1686729499363.png

1686729521930.png

1686729585534.png

1686729774895.png

1686729820815.png

@LockDownTR buyurun şimdi de çok detaylı konuştum. Memnun oldunuz mu?
Daha da eklenebilir ama gerek yok söylemek istediğimi yeterince kanıtladım bence.

Ayrıca önerdiğiniz monitör 4800 lira olmuş siz önerdiğiniz zaman 3800 lirada olması lazımdı. Bu fiyat bandında onu almaktansa bunu almak çok daha mantıklı.

1686730917150.png

@LockDownTR halen öneriyor musunuz?

Son düzenleme:
Forumda kime sorarsan sor sana G24-20 de cw sorunu yaşanabildiğini söyleyecektir.
Hatta birkaç konu veya alıntı bırakayım.

Kimisi çok şiddetli yaşıyor kimisi az yaşıyor veya yaşamıyor şansa bağlı. Üründe böyle bir sorun olma şansı olduğu için önerisini vermiyorum şahsen.

Körü körüne hiçbir ürünü övmeye veya gömmeye gerek yok olabilecek bir durumu belirtiyorum.

Eki Görüntüle 1820234

Eki Görüntüle 1820237

Eki Görüntüle 1820238

Eki Görüntüle 1820241

Eki Görüntüle 1820242

@LockDownTR buyurun şimdi de çok detaylı konuştum. Memnun oldunuz mu?
Daha da eklenebilir ama gerek yok söylemek istediğimi yeterince kanıtladım bence.

Ayrıca önerdiğiniz monitör 4800 lira olmuş siz önerdiğiniz zaman 3800 lirada olması lazımdı. Bu fiyat bandında onu almaktansa bunu almak çok daha mantıklı.

Eki Görüntüle 1820256

@LockDownTR halen öneriyor musunuz?
Cihazı övmüyorum, cihazı bizzat kullanıyorum, siz kullandınız mı daha önce bu cihazı ?
0.5ms modunda zaten cw ses var yazmışlar, bu cihazı alanlar 0.5ms var diye zaten almazlar çünkü yorumlarda dahil 0.5ms özelliğinde renkler biraz soluyor, ama 1 ms kullanırsanız Cw sesi ve parlaklık sorunu falan yok, ben yorumumda fiyatının 1k arttığını falanda vurguladım olur olmaz kafanıza göre insanların yorumlarına ve paylaşımlarına alakasız emojiler atmaktan vazgeçin artık, cihazı alanlar kullananlar memnun değil mi onları sorun, 0.5ms modu olan bir cihaz sonuçta bu var mı ? var, ama 0.5 moduna alıp almamak senin elinde, bende Cw sesi yok 0.5 modda, daha nasıl anlatmaya çalışırım size bilmiyorum.

Geri
Yukarı