3 bin TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
3000-3500

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 3000TL civarında bütçem var. Kablosuz 7.1 oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. Mikrofon kalitesi de benim için önemli, ses kalitesi de, şarj olma süresi de, kullanım süresi de. Bunlara göre bana bir oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz? Benim aklımda şimdilik.
Bayağı eski şahsen bu kulaklık sizce alınır mı? Veya daha iyisi var mı? Teşekkür ederim.

Ayrıca bir sorum daha olacak ben telefonum için kullandığım kablosuz bir kulak içi kulaklığım var. Bilgisayara Bluetooth ile bağlayınca oyunlarda silahı sıktıktan yarım saniye sonra ses geliyordu resmen. Bu kablosuz oyuncu kulaklıklarının kendi 2.4GHz alıcısı varmış sanırım onlarda da gecikme olur mu sizce, olursa ne kadar olur? Kablo çok rahatsız ediyor beni kablosuz almak istiyorum ama kafamda soru işareti bıraktırdı biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 3000TL civarında bütçem var. Kablosuz 7.1 oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. Mikrofon kalitesi de benim için önemli, ses kalitesi de, şarj olma süresi de, kullanım süresi de. Bunlara göre bana bir oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz? Benim aklımda şimdilik.
Bayağı eski şahsen bu kulaklık sizce alınır mı? Veya daha iyisi var mı? Teşekkür ederim.

Ayrıca bir sorum daha olacak ben telefonum için kullandığım kablosuz bir kulak içi kulaklığım var. Bilgisayara Bluetooth ile bağlayınca oyunlarda silahı sıktıktan yarım saniye sonra ses geliyordu resmen. Bu kablosuz oyuncu kulaklıklarının kendi 2.4GHz alıcısı varmış sanırım onlarda da gecikme olur mu sizce, olursa ne kadar olur? Kablo çok rahatsız ediyor beni kablosuz almak istiyorum ama kafamda soru işareti bıraktırdı biraz.
İlk olarak önlerinden başlayalim
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...fonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,2055952272.html

Attığım 2 wireless için fiyatını artirman berekebil
Bu fiyattaki wirelesslardan muazzam ses kalitesi bekleme, bütçen artarsa G935,NOVA 7 öneririm .

7.1 denilen şey donanımsal birşey şuan 400 TL'lik bir kulaklığı bile Dolby Atmos, DTS, THX indirerek sanal 7.1 yapabiliyorsun yani bir kulaklığın yanında 7.1 yaziyoesa o ya dolandırıcılıktır yada gerçek 7.1'dir. gerçek 7.1'lerin içinde 8 sağ 4 sol olmak üzere 4 tane hoparlör oluyor bunlarda aşiri pahalı oluyor .
Ayrıca sanal 7.1 sesi boguklastiriyor.

Bluetooth her zaman dongle göre daha fazla gecikme yaraticaktir evet gecikmeyi hissediceksin RTİNGS sitesinde yazıyor kaç MS Bluetooth gecikmesi olduğunu .

Geri
Yukarı