Windows 11 kurulum yapılmıyor

isotomil

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1TB Crucial
Ekran kartı
4070 SUPER
Anakart
MSI B760M-P
İşlemci
İ5 14400F
Merhaba, bugün daha yeni sistem aldım. Sistemde ekran kartı olarak Zotac 4070 Super, işlemci olarak Intel i5 14400F, anakart olarak MSI Pro B670-P modeli mevcut.
Windows 11 yüklemek istediğim ve sorunsuz olduğunu bildiğim USB'im ile Windows 11 Pro kuramıyorum... Öncelikle her şey normal ve sorunsuz gidiyor. Daha sonrasında Windows yükleniyor kısmı geliyor, o kısımda şöyle: Windows dosyaları kopyalanıyor 👍 / dosyalar kurulum için hazır oluyor 👍 / güncelleştirmeler yükleniyor 👎/ tamamlanıyor 👎. Sonrasında sistemi yeni baslatma sayacı giriyor 10saniyelik ve sistem geri açıldığında sanki hiçbir şey olmamış gibi beni tekrardan kurulum ekranına atıyor.
( Port değiştirip denedim, kabloları çıkartıp filan denedim, internetle ilgilidir belki diye lan kablosunu takıp denedim.) Ama sorunum çözülmedi... İşin komik tarafı bir hata kodu falan da yazmıyor. Sizce ne yapmalıyım.

Kurulum ekranına atmasının sebebi Boot sistemi tekrar USB üzerinden başlatıyor. PC açılırken Boot menüye tekrar girip başlangıç aracını Windows'u kurduğunuz diski seçin.

Güncelleştirmeler yükleniyor deyip bilgisayar yeniden başlatıldığı sırada kurlum USB'sini sökün. Tekrardan otomatik olarak BOOT yapıyor olabilir.

ŞImdi hemen deniyorum, işe yararsa yazacağım.

Kurulum ekranına atmasının sebebi Boot sistemi tekrar USB üzerinden başlatıyor. PC açılırken BIOS'a tekrar girip başlangıç aracını Windows'u kurduğunuz diski seçin.
Direkt USB çıkartıp bilgisayarı açsam Windows gelir mi?

@Amogaçi @Fi-ToNe teşekkürler dostlar. Dediğiniz gibi oldu. Usb çıkarttım ve BİOS'tan windows setup ile yakın anlamlı bir şey çıktı ve ona basıp devam ettim. Tek sorun 5 kere filan Windows yüklemiş olabilirim😅😅
Rica ederim. Bilgi paylaştıkça güzel :) Sıfırdan temiz bir kurulum yapmanı öneririm. İyi forumlar.

Merhaba, bugün daha yeni sistem aldım. Sistemde ekran kartı olarak Zotac 4070 Super, işlemci olarak Intel i5 14400F, anakart olarak MSI Pro B670-P modeli mevcut.
Windows 11 yüklemek istediğim ve sorunsuz olduğunu bildiğim USB'im ile Windows 11 Pro kuramıyorum... Öncelikle her şey normal ve sorunsuz gidiyor. Daha sonrasında Windows yükleniyor kısmı geliyor, o kısımda şöyle: Windows dosyaları kopyalanıyor 👍 / dosyalar kurulum için hazır oluyor 👍 / güncelleştirmeler yükleniyor 👎/ tamamlanıyor 👎. Sonrasında sistemi yeni baslatma sayacı giriyor 10saniyelik ve sistem geri açıldığında sanki hiçbir şey olmamış gibi beni tekrardan kurulum ekranına atıyor.
( Port değiştirip denedim, kabloları çıkartıp filan denedim, internetle ilgilidir belki diye lan kablosunu takıp denedim.) Ama sorunum çözülmedi... İşin komik tarafı bir hata kodu falan da yazmıyor. Sizce ne yapmalıyım.

Windows kurulumu bittiğinde yeniden başlatma sayacı geldiğinde flash belleği çıkarın.

Yeni konular

Geri
Yukarı